Bejot Stolik QUADRA QD T690B


Uwaga!
Ze względu na sytuację związaną z COVID-19 (w tym narastające ograniczenia dostaw), terminy realizacji zamówień będą indywidualnie potwierdzane przez producenta w oparciu o harmonogram produkcji.

1 368,99 zł 1 113,00 zł
Dostępność: 8-10 tygodni
Gwarancja: 5 lat
Koszty dostawy (przesyłka
kurierska bez wniesienia):
Ładuję...
Producent: Bejot

Bejot - tapicerka ×

Bejot - warianty konstrukcji ×

Bejot - ślizgi / stopki ×

Bejot - łączniki ×

Bejot - wykończenia ×

Rata już od: miesięcznie

Przykładowe zdjęcie produktu.

System QUADRA

W dzisiejszym świecie pełnym gwaru i hałasu każdy z nas szuka miejsca, w którym można skupić się na rozmowie, pracy czy po prostu zrelaksować się. Taką funkcje pełni nowa linia sof i puff QUADRA. Quadra to sofa, która dzięki zabudowie ze ścianek przestaje być tylko sofą, a staje się kameralnym miejscem  spotkań. Model ten pozwala na organizowanie intymnych stref, tak ważnych w chaotycznych przestrzeniach publicznych. Jej przeznaczeniem są także średnie i duże przestrzenie biurowe, open space, gdzie wykorzystując moduły Quadry można w prosty sposób wydzielić przytulne miejsce narad i spotkań z klientami.
W ramach kolekcji Quadra produkowane są sofy, fotele, pufy i stoliki oraz ścianki działowe. Dodatkowym atutem jest możliwość wbudowania w poszczególne modele media portów, pozwalających na podłączenie laptopa czy telewizora.
Stolik QD T690B

Stolik

Tapicerowane tkaniną lub skórą. Konstrukcja skrzyniowa otwarta od dołu umożliwiająca szybki montaż i demontaż ścianek. Wykonana z płyty wiórowej wzmocniona stelażem z rury stalowej.

Blat (opcje wykonania):

  • płyta laminowana o grubości 18 mm, do wyboru 5 wariantów kolorystycznych
  • klejonka dębowa KDAB o grubości 19 mm

Stelaż

Stelaż z pręta w kształcie płozy, malowany proszkowo lub chromowany. Możliwość zamontowania filcowych ślizgów na twarde podłoże.


Wymiary [mm]
  • wysokość całkowita: 450
  • szerokość całkowita: 625
  • głębokość całkowita: 690
  • wysokość płozy: 120