Bejot Fotel obrotowy DUAL black DU 103 z podłokietnikami P48B, tkanina czarna

2 145,00 zł 1 743,90 zł netto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Jeżeli produkt posiada cenę promocyjną, podana kwota to najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją.

Jeżeli produkt posiada zniżkę odliczaną w koszyku (np. kod rabatowy), to podana kwota uwzględnia ten rodzaj rabatu.

Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.

Cena dotyczy produktu w wersji podstawowej.

2 145,00 zł 1 743,90 zł netto
Dostępność: 6 - 8 tygodni
Gwarancja: 5 lat
Koszty dostawy (przesyłka
kurierska bez wniesienia):
Ładuję...
Producent: Bejot

Rata już od: miesięcznie.

Przykładowe zdjęcie produktu.

Fotel obrotowy Bejot DUAL black DU 103 

Inspiracją powstania fotela DUAL było połączenie dwóch różnych powierzchni w harmonijną całość. W efekcie tego połączenia stworzyliśmy fotel o wzorowo wymodelowanym oparciu, z charakterystycznym tyłem, w którym panel z tworzywa „wtapia się” w miękką tapicerkę. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym Dual charakteryzuje się wysokim poziomem ergonomiczności, zapewniając komfort i wygodę podczas użytkowania.   Dual to model, w którym tył oparcia doskonale nadaje się do identyfikacji firmy poprzez umieszczenie haftu z logo – to jedyny model w naszej ofercie, w którym haft z logo wykonujemy dla Państwa bezpłatnie. 

Fotel obrotowy Bejot DUAL DU 103 black

Siedzisko: Tapicerowane tkaniną Bond w kolorze czarnym wykonane sklejki pianki z zaokrąglonym, opadającym przodem siedziska co ma znaczący wpływ na ergonomię.  

Oparcie: Oparcie składające się z części tapicerowanej, a także z panelu z tworzywa.Część tapicerowana tkaniną Bond w kolorze czarnym wykonana na bazie profilowanej drewnianej formatki z zastosowaniem pianki lanej, której kształt zapewnia pewne i ergonomiczne podparcie kręgosłupa. W standardzie mechanizm regulacji wysokości oparcia. 

Zagłówek: Regulowany góra-dół (zakres 65mm) i pod kątem (odchylenie 42°)/tapicerowany skórą czarną

Tapicerka: Bond - I grupa cenowa, kolor czarny

Mechanizm B: Synchro samoważący - siła sprężyny dopasowuje się automatycznie do ciężaru siedziącego, zakres regulacji odchylenia oparcia 20 stopni, sedziska 5 stopni.

Podstawa: 17 - krzyżak czarny plastikowy

Kółka (fi 65 mm): na miękką powierzchnię bez hamulca DEM

Podłokietniki: regulowane góra-dół (zakres 80mm) z miękką nakładką plus: P48B - konstrukcja nylonowa czarna/nakładka termopoliuretanowa (TPU) w pełni recyklingowa