przewiewny fotel komputerowy

Jaki fotel dla wysokich osób?

Fotel dla wysokich osób to fotel bez którego wielu użytkowników nie wyobraża już sobie codziennej pracy, grania, czyli spędzania długich godzin w pozycji siedzącej. Zaprojektowany z myślą o oczekiwaniach osób o większym wzroście, idealnie wpisuje się w ich potrzeby. Poznajmy go bliżej i sprawdźmy co w nim wyjątkowego.

Wysokie krzesło obrotowe, o co w tym w zasadzie chodzi?

Fotel dla wysokich osób - fotel Bakun Foxtrot Net
Fotel Bakun Foxtrot Net

Krzesła biurowe wysokie zaprojektowane zostały z myślą o użytkownikach, dla których większość krzeseł na rynku jest po prostu zbyt niska, a przez to niewygodna. Mówiąc o wygodzie nie mamy na myśli wyłącznie swobodnej pozycji. Źle dobrane krzesła mogą bowiem powodować szereg dolegliwości zdrowotnych. Ból kręgosłupa, kolan, nadgarstków – brak ergonomicznej pozycji podczas wielogodzinnej pracy może być przyczyną wielu problemów. Wraz z upływem czasu, korzystanie z takiego krzesła kończy się zwykle wizytą u fizjoterapeuty i długotrwałym leczeniem. Tymczasem, znacznie łatwiej jest zapobiegać, niż leczyć. Dlatego właśnie coraz liczniej powstają fotele do zadań specjalnych!

Niecodzienne rozwiązania na niecodzienne potrzeby! Fotele do zadań specjalnych polecają się dla osób z większą wagą. Sprawdź nas i dowiedz się więcej o fotelach przystosowanych do większego obciążenia.

Fotel biurowy dla wysokiej osoby to przemyślane rozwiązania, które dbają o postawę ciała kompleksowo. Sprawdźmy, jakie posiada opcje funkcjonalne.

Fotel dla wysokich osób – funkcjonalność użytkowa na medal

Fotel dla wysokich osób - krzeslo Intar Seating Mira tap. TF-112
Krzeslo Intar Seating Mira tap. TF-112

Branża meblowa dba o klientów i ich potrzeby. Renomowani producenci projektują więc coraz więcej foteli, które trafiają w oczekiwania klientów o szczególnych wymaganiach.

Fotel fotelowi nie równy. Dziś możesz zostać ekspertem – dowiedz się wszystkiego o fotelach do zadań specjalnych: Fotele rehabilitacyjne – jak wybrać, na co zwrócić uwagę. Zapraszamy!

Wysoki fotel biurowy spełnia wszystkie kryteria dobrej jakości krzesła biurowego w klasycznym wydaniu. Posiada wiele opcji regulacji, które umożliwiają indywidualne dopasowanie. To najczęściej regulacja odcinka lędźwiowego, zagłówka, głębokości siedziska, kąta pochylenia oparcia, blokady ustawionych poziomów – czyli wszystkie standardowe możliwości, które gwarantują porządne fotele biurowe. Fotele biurowe dla wysokich osób od „zwykłych” różni natomiast długość siłownika. Już w opcji początkowej siłownik dodaje krzesłu około 5 centymetrów. Przy czym oczywiście wysokość krzesła w dalszym ciągu pozostaje regulowana.

Fotel gamingowy dla wysokich, wszak nie samą pracą człowiek żyje!

Fotel dla wysokich osób - fotel Unique Dynamiq
Fotel Unique Dynamiq

Krzesło do grania to również dynamicznie rozwijająca się kategoria w branży meblowej. Popyt wynika z potrzeb użytkowników, którzy cenią sobie wygodę i spędzają przy komputerze często wiele godzin dziennie. Fotel dla wysokiego gracza musi wpisywać się w nowoczesne trendy wizualne, spełniać bezwzględnie kryterium najwyższej jakości, no i oczywiście zapewnić siedzącemu graczowi nieograniczony komfort. Gracze komputerowi kładą na te kwestie bardzo duży nacisk. Zajmując pozycję do gry, oczekują bowiem bezkompromisowej wygody, która po prostu pozwoli zapomnieć, że siedzą – mogą się w 100% oddać przyjemności grania w skupieniu.

Odpoczynek, relaks i drzemka przed telewizorem? Fotele do zadań specjalnych pomogą ci złapać oddech w każdej sytuacji, dowiedz się o nich wszystkiego: Fotele relaksacyjne – odkryj ich tajemnice.

Krzesło obrotowe wysokie – do pracy i rozrywki

Fotel dla wysokich osób - fotel Profim Playa 12SL
Fotel Profim Playa 12SL

Krzesło obrotowe wysokie siedzisko to pewność, że będzie można skupić się wyłącznie na pracy lub grze i skończyć z męczącym wierceniem się i szukaniem wygodnej pozycji. Fotel wysoki to również inwestycja we własne zdrowie i gwarancja troski o zdrowy kręgosłup. Fotel biurowy wysokie oparcie to w końcu również świetny, nowoczesny styl, który bez trudu można dopasować zarówno do eleganckiego gabinetu, domowego biura, jak i młodzieżowego pokoju mistrza gier komputerowych.

Krzesło obrotowe dla wysokich? U nas znajdziesz bogaty wybór. Zajrzyj i wybierz model dla siebie. Nigdy więcej bólu pleców, przekonaj się, jak wygodnie można siedzieć!

1/5 - (1 vote)

Category: Wszystkie wpisyPorady

Tags:

Article by:ErgoExpert