Czym powinien charakteryzować się fotel przystosowany do większego obciążenia?

Fotel przystosowany do większego obciążenia – gdzie takich szukać?

Oczywiście w Ergoexpert! Producenci, z którymi współpracujemy to liderzy naszej branży. Od lat dbają o to, aby trzymać rękę na pulsie i błyskawicznie reagować na potrzeby rynku.

Oto gratka dla koneserów! Fotele relaksacyjne – czyli kompleksowy poradnik zakupowy, z którego dowiesz się o nich wszystkiego i będziesz mógł spełnić swoje marzenia o najwygodniejszym fotelu pod słońcem.

Dziś kilka słów o potrzebach osób z większą wagą. Okazuje się bowiem, że kupić krzesło do 200 kg to wcale nie jest taka prosta sprawa.

Rynkowe trendy, czyli jak to się zaczęło?

Fotel przystosowany do większego obciążenia - Nowy Styl Sonata XXL
Nowy Styl Sonata XXL

Ludzie to statystyka, wszyscy podlegamy jej prawom i wszyscy jesteśmy w jakiś sposób „przeliczalni” na liczby. Dotyczy to również naszej wagi. I jak pokazują statystyki, ta od wielu lat ma tendencję rosnącą. Dawniej ważyliśmy mniej, ale mieliśmy również mniej wzrostu. Ludzie byli drobniejsi. Dziś branża meblowa musi nadążyć za tymi zmianami, dostosowując się również do oczekiwań klientów o większym wzroście.

Jaki fotel dla wysokich osób? – oto kompendium wiedzy, w którym znajdziesz przydatne informacje na temat tego jak kupić, jak wybrać i na co zwrócić uwagę. Zapraszamy do lektury.

Ale są one dostosowane również do potrzeb osób o większej wadze. Podobnym tendencjom podlegały również trendy w produkcji krzeseł biurowych ogółem. Wielu z was z pewnością pamięta dawne fotele biurowe – jedyne, co można było w nich regulować, to wysokość, a w nowocześniejszych modelach czasem jeszcze pochylenie oparcia. Na tym kończyła się innowacja. Dziś sprawy mają się zupełnie inaczej. Sprawdźmy zatem, jakie opcje posiada fotel biurowy maksymalne obciążenie 200 kg.

Fotel biurowy do 200 kg, akcja – regulacja!

Fotel przystosowany do większego obciążenia - Sitplus Navigator

Krzesła biurowe są dostępne w niezwykle szerokiej ofercie. W zależności od wybranego stylu, producenta, możemy spodziewać się różnych udogodnień.

Fotele do zadań specjalnych to ciężki orzech do zgryzienia. Jak wybrać najlepszy w gąszczu ofert? Polecamy nasz poradnik: Fotele rehabilitacyjne – dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć. Zapraszamy do lektury.

Fotele biurowe dla otyłych są w zasadzie wzbogacone takim samym pakietem funkcjonalnym, jak te z niższym dopuszczalnym obciążeniem. Różnią je jednak (istotne) drobiazgi. Fotel biurowy do 150 kg posiada opcje regulacji wysokości, pozycji podłokietników, kąta pochylenia oparcia, podparcia w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, wychylenia siedziska, zagłówka czy liczne blokady pozycji. Fotel biurowy dla otyłych umożliwia zatem dopasowanie do indywidualnych potrzeb oraz dostosowanie do gabarytów ciała. Zapewnia podparcie dokładnie tam, gdzie powinien i pozwala po prostu siedzieć bardzo wygodnie. Ma to znaczenie w wielu zawodach, które wymagają wielogodzinnego utrzymania podobnej pozycji – dlatego fotel dyspozytorski lub fotel pracownika biurowego, który spędza w nim średnio 10 godzin dziennie, musi być bez zarzutu.

Fotel biurowy 200 kg – atesty wytrzymałościowe

Fotel przystosowany do większego obciążenia - Bakun Foxtrot

Każdy mebel, zwłaszcza o tak zaawansowanej funkcjonalności, poddawany jest na etapie produkcji testom. Ich zadaniem jest zyskanie absolutnej pewności, że niezawodna jakość nie zawiedzie użytkownika w żadnej sytuacji. Nie inaczej jest z naszymi krzesłami. Fotel biurowy maksymalne obciążenie 150 kg sprawdzany jest w ekstremalnych warunkach, które bez najmniejszych wątpliwości potwierdzają udźwig krzesła. Dzięki atestom wiesz, że kupując krzesło biurowe do 150 kg nie kupujesz kota w worku oraz że sprawdzona jakość znajdzie potwierdzenie w wieloletnim użytkowaniu.

Krzesło biurowe dla otyłych to po prostu dopracowane, testowane i porządne krzesło biurowe, które zadba o zdrowy kręgosłup, ergonomię pracy i bezkompromisową wygodę!

Ocena post

Category: Wszystkie wpisyPorady

Tags:

Article by:ErgoExpert