Fotele rehabilitacyjne

Różni ludzie mają różne potrzeby. Wszak każdy z nas jest inny i ma inne oczekiwania w stosunku do życia. Renomowani producenci w branży meblowej doskonale o tym wiedzą. Badają więc nieustannie rynek, szukając sposobów na to, aby zaspokoić potrzeby wszystkich. Dziś jako krzesła do zadań specjalnych – fotele rehabilitacyjne.

Fotele rehabilitacyjne - fotel biurowy Kulik System Galaxy
Fotel Kulik System Galaxy

Niżsi, wyżsi, ciężsi i lżejsi – jesteśmy różni, ale każdy z nas oczekuje maksymalnej wygody i ergonomii. Wybierz z nami swój fotel do zadań specjalnych: Jaki fotel dla wysokich osób? – znajdź z nami swój model i ciesz się komfortem. Zapraszamy!

Rozbierzemy na części pierwsze fotele do pracy przy komputerze. Ale nie takie całkiem zwyczajne. Sprawdzimy jakie cechy powinien mieć porządny fotel rehabilitacyjny biurowy. To krzesła, które pozwolą ci wyeliminować niedogodności związane z bólem pleców, stanowią również doskonałą formę profilaktyki zdrowotnej. Nie czekaj więc, aż ból kręgosłupa zacznie ci dokuczać, zadbaj o siebie zawczasu.

Ergonomiczny fotel biurowy, funkcjonalność ponad miarę

Fotele rehabilitacyjne - fotel biurowy Kulik System Bussines
Fotel Kulik System Bussines

Fotel biurowy ergonomiczny to kategoria, w której znaleźć się może wiele krzeseł biurowych. Muszą jednak spełniać określone kryteria. Produkowane w sprawdzonej, niezawodnej technologii, wytrzymałe, regulowane na wielu płaszczyznach i umożliwiające dostosowanie do indywidualnych preferencji. Krzesła rehabilitacyjne projektowane są z myślą o użytkownikach, którzy mają problemy z kręgosłupem, postawą, cierpią na rozmaite dolegliwości, ale również dla tych, którzy w pozycji siedzącej po prostu spędzają dużo czasu.

Każdy fotel rehabilitacyjny do długotrwałego przebywania zaprojektowany jest z ukierunkowaniem na zapewnienie pozycji, która daje podparcie we wszystkich newralgicznych punktach ciała oraz gwarantuje pełne dostosowanie do sylwetki. Siedząc w takim krześle, nawet wiele godzin bez przerwy, kręgosłup ma wszelkie możliwe warunki do zachowania doskonałej formy.

Krzesła biurowe rehabilitacyjne, regulacja, regulacja i jeszcze raz regulacja

Fotele rehabilitacyjne - krzesło Kulik System Classic
Krzesło Kulik System Classic

Fotele ortopedyczne obok klasycznej i znanej wszystkim formy wielopłaszczyznowej regulacji – wysokości, kąta pochylenia oparcia, wysunięcia siedziska, podłokietników czy zagłówka – posiadają wzbogaconą funkcjonalność dla jeszcze lepszego dopasowania do potrzeb. Gwarantują podparcie dla kręgosłupa i zapewniają utrzymanie optymalnej pozycji. Producenci posuwają się jeszcze dalej w indywidualizacji produktów dla odbiorców i umożliwiają na przykład dostosowanie wysokości krzesła do konkretnego zamówienia. To właśnie dzięki tak nowoczesnemu podejściu, klienci o zróżnicowanych potrzebach mogą cieszyć się meblami stricto dla siebie!

Sprawdź nasze fotele do zadań specjalnych: Nie wiesz czym powinien charakteryzować się fotel przystosowany do większego obciążenia? Nic straconego. Z kompendium wiedzy Ergoexpert dowiesz się wszystkiego – zajrzyj i przeczytaj.

Wróćmy jednak do tego, jak fotele rehabilitacyjne biurowe pomagają nam dbać o zdrowie. Nie jest tajemnicą, że ból związany z dolegliwościami ze strony kręgosłupa jest niezwykle dokuczliwy. Utrudnia skupienie na pracy, sen i niszczy samopoczucie. To jak siedzimy, ma więc kluczowe znaczenie dla codziennego funkcjonowania w każdym jego aspekcie.

Fotel biurowy rehabilitacyjny, BHP stanowiska pracy

Fotele rehabilitacyjne - taboret Kulik System Handy
Taboret Kulik System Handy

Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom ergonomiczne stanowiska pracy. Oznacza to konieczność wyboru takich biurek, siedzisk oraz krzeseł, żeby nie narażać pracowników na nadwyrężenia, zmęczenie czy napięcia w obrębie układu mięśniowo – szkieletowego. Jeśli planujesz urządzać biuro, wybierając krzesło rehabilitacyjne do komputera postaw na sprawdzone rozwiązania z atestami – nie ryzykuj zdrowiem swojego zespołu.

Warto pamiętać o tym, że fotel ergonomiczny rehabilitacyjny to obok troski o zdrowie i dopełnienia wymogów prawnych również zwiększona wydajność. Pracownicy zamiast zmieniać nieustannie pozycje, wiercić się i szukać sposobu na uzyskanie komfortu, siedzą w zdrowej pozycji i mogą koncentrować się na zadaniach, a fotele rehabilitacyjne do komputera pilnują ich wygody.

Potrzebujesz krzesła rehabilitacyjne Warszawa? Koniecznie sprawdź naszą ofertę i wybierz swój model.

Nie tylko do pracy – krzesło rehabilitacyjne dla dzieci

O zdrową postawę i kręgosłup trzeba dbać od najmłodszych lat. Okres, w którym dziecko rozpoczyna edukację, spędza dużo czasu przy biurku – czyli w pozycji siedzącej – to czas, kiedy należy poświecić szczególną uwagę ergonomii jego stanowiska pracy. Pomijając kwestię tworzenia pozytywnych nawyków utrzymywania zdrowej postawy, profesjonalne krzesło zaprojektowane jest z myślą o podparciu kręgosłupa w odpowiednich miejscach i umożliwia regulację, dają możliwość dopasowania krzesła do indywidualnych potrzeb oraz gabarytów dziecka.

A jeśli krzesła rehabilitacyjne to nie jest wszystko, czego potrzebujesz, zajrzyj do nas i poszukaj sposobu na najlepszy relaks świata! Fotele relaksacyjne to bogata kategoria foteli do zadań specjalnych, które zatroszczą się o twoje zdrowie, wygodę i bezkompromisowy relaks! Nie wiesz jak wybrać? Kliknij i przeczytaj nasz specjalistyczny poradnik.

Z ErgoExpert zadbasz o zdrowie, wygodę i ponadczasowy styl w każdym wnętrzu. Z nami urządzisz zarówno biuro, jak i mieszkanie. Zapraszamy!
 
 

Ocena post

Category: Wszystkie wpisyPorady

Tags:

Article by:ErgoExpert