Fotele jakich niewiele! (cz. 2)

Oto ciąg dalszy naszych propozycji foteli wyróżniających się unikalnymi rozwiązaniami. Przedstawiamy drugą część zestawienia „fotele biurowe jakich niewiele”!

Fotel biurowy Unique z serii SPINELLY

Seria SPINELLY marki Unique to prawdziwy Terminator pośród mebli do biura. Ten fotel biurowy jest dostępny w kilku wariantach. Wszystkie posiadają jednak pewne cechy wspólne.

Fotele biurowe Unique z serii SPINELLY

Ergonomiczna konstrukcja skoncentrowana została na wsparciu kręgosłupa. Unikalna budowa fotela odciąża kręgi sprawiając, że dyskomfort zbyt wielu godzin przy biurku znika bez śladu. Producent poszedł jednak dalej, projektując unikalne oparcie, które porusza się wraz z użytkownikiem – jego konstrukcję zainspirowała budowa ludzkiego kręgosłupa. Choć już jest ultranowocześnie i przewygodnie, to jeszcze wcale nie koniec! Nie dość, że fotel podąża za zmieniającą się pozycją siedzącego, to posiada również mechanizm samoważący, który umożliwia indywidualne dopasowanie oparcia do wagi. Fotel jest regulowany: oparcie posiada opcję regulacji wysokości, siedzisko regulowane jest w zakresie wysokości i głębokości, regulowane są również podłokietniki, no i wspomniany mechanizm, który dostosowuje opór przy regulacji pozycji oparcia do wagi użytkownika. Całość doskonale dopracowana wizualnie i dopieszczona w najdrobniejszych detalach. Możliwość wyboru tkaniny tapicerskiej lub skóry naturalnej w wielu kolorach i eleganckie wykończenie polerowanym aluminium w podstawie.

Fotel gabinetowy HALMAR ALVIN

Wydaje ci się, że widziałeś już wszystko… A gdyby tak znaleźć fotel, który daje jeszcze więcej? Proszę państwa, oto HALMAR ALVIN. Odpowiedź na potrzebę znalezienia jeszcze większego komfortu podczas pracy siedzącej.

Fotel gabinetowy HALMAR ALVIN

Fotel biurowy z wysuwanym podnóżkiem, który ukoi zmęczenie nóg wtedy, kiedy będą tego potrzebowały. Model został opracowany z myślą o ergonomii i komforcie siedzenia. Regulowana wysokość, regulowany kąt pochylenia oparcia – to funkcjonalność, która umożliwia dopasowanie pozycji do indywidualnych potrzeb. Jest tu również sprawdzony mechanizm regulacji TILT, który gwarantuje niezrównaną trwałość. No i doskonały design, który wpisze się w aranżację nowoczesnych i eleganckich gabinetów. Fotel obity jest klasyczną ekoskórą w kolorze stonowanej czerni i wyposażony w miękkie, powleczone kauczukiem kółka. Wznieś się na nowy poziom komfortu!

Fotel gamingowy HUZARO FORCE 4.2 RGB

Last but not least naszego zestawienia to wyjątkowy fotel gamingowy. Zaprojektowany z myślą o miłośnikach gier i użytkownikach, którzy spędzając długie godziny w pozycji siedzącej, pragną dbać o swój komfort i zdrową postawę.

Fotel gamingowy HUZARO FORCE 4.2 RGB

Innowacyjna technologia zadbała także o dopieszczenie zmysłów fanów nowoczesności. Dopracowane efekty świetlne w technologii RGB LED to aż 16 kolorów świateł i mnóstwo różnych sekwencji trybów działania do wyboru. Oświetlenie jest sterowane za pomocą intuicyjnego pilota. Nie pominięto oczywiście również tak istotnej ergonomii – fotel jest wyposażony w specjalną poduszkę lędźwiową, wymusza prawidłowe ułożenie kręgosłupa, poduszka mięśni karku dba natomiast o głowę oraz kark. Dla lepszego dopasowania do potrzeb, fotel posiada oczywiście również regulację wysokości oraz funkcję TILT PLUS, która pozwala odchylić oparcie i zażyć relaksu, bujając się do woli. Można chcieć więcej? Można! Fotel HUZARO FORCE stylistycznie nawiązuje do wnętrza najszybszych aut sportowych, a jego obicie wykonano z wysokiej jakości oddychającej ekoskóry PUHD. Dopuszczalne obciążenie HUZARO wynosi aż 140 kg.

Z pierwszą częścią naszego zestawienia „foteli jakich niewiele” można zapoznać się tutaj.

Ocena post

Category: Porównania, rankingiWszystkie wpisy

Tags:

Article by:ErgoExpert