Fotele jakich niewiele! (cz. 1)

Fotele biurowe to bardzo ważna kategoria wyposażenia wnętrz. Wszak to one przez wiele godzin każdego dnia decydują o tym, czy jest nam wygodnie. Pomagają nam uzyskać komfort pracy i przemyślanymi rozwiązaniami funkcjonalnymi poprawiają koncentrację. Dziś zestawienie najlepszych z najlepszych, każda z poniższych gwiazd wyróżnia się czymś wyjątkowym – ma unikalną cechę, która czyni zeń prawdziwy oryginał.
Oto biurowe fotele, jakich na rynku niewiele!

Fotel biurowy Unique TUNE

To unikalny fotel biurowy, którego konstrukcja pozwala nie tylko wygodnie siedzieć, ale również dba o jakość krążenia i stawy – idealny dla tych, którzy spędzają długie godziny za biurkiem.

Fotel biurowy TUNE

Przemyślany pod każdym względem, posiada wiele regulowanych opcji, które umożliwiają indywidualne ustawienie krzesła do swoich potrzeb: oparcie regulujemy w 8 różnych stopniach ułożenia, kolejny – niepowtarzalny atut TUNE to regulowana głębokość siedziska, którego odchylenie jest również regulowane (mechanizm SYNCHRON), podłokietniki pozwalają zmieniać ustawienia zarówno góra-dół, jak i przód-tył, w ramach podparcia dla kręgów lędźwiowych regulowana jest głębokość oparcia, ale to nie koniec – również zagłówek umożliwia zarówno regulację wysokości, jak i kąta pochylenia. Całość wykonana jest z wysokiej jakości materiałów – przepuszczającej powietrze siatki, przyjaznej dla skóry, miłej w dotyku tkaniny oraz solidnego nylonu. Wszystko ubrane w doskonały, nowoczesny design w aż 18 pięknych kolorach do wyboru. Jakby zalet było jeszcze mało, to fotel TUNE ma także doskonałą cenę, zwłaszcza biorąc pod uwagę właściwie nieograniczone możliwości indywidualnego dopasowania i regulacji.

Fotel gabinetowy SONATA LUX HRU 24/7 steel17 chrome

Ten fotel biurowy to istny Superman pośród foteli. Producent (Nowy Styl) zadbał o harmonijne połączenie wszystkich cech, których można od niego oczekiwać.

Fotel gabinetowy Sonata

Ergonomiczne siedzisko gwarantuje niezrównany komfort użytkowy. Synchroniczny mechanizm Multiblock, pneumatyczny podnośnik – czyli objęta 5 letnią gwarancją jakość na medal (potwierdzona Atestem Badań Wytrzymałościowych Remodex). Obok wygody i zdrowego podparcia kręgosłupa, fotel jest także ozdobą wnętrza – wygląda niezwykle gustownie i elegancko. Miękkie, tapicerowane siedzisko, oparcie, zagłówek i podłokietniki oraz elementy „twarde” z polerowanego aluminium i chromowanej stali. W roli wisienki na torcie, samohamowne kółka do dywanów lub powierzchni twardych. Krzesło wyróżnia również dopuszczalne obciążenie – w tym przypadku to aż 150kg. Fotel biurowy SONATA jest przystosowany do pracy ciągłej i ponad wszelką wątpliwość może sprawić, że obowiązki zawodowe nabiorą zupełnie nowego wymiaru wygody!

Fotele ergonomiczne Unique z serii WAU 2

Tego modelu nie trzeba chyba przedstawiać – odkąd się pojawił na rynku, cieszy się niezmiennie wciąż ogromną popularnością. HIT pośród foteli biurowych – seria WAU 2, wyprodukowana przez renomowaną markę Unique. To kontynuacja i projektowe rozwinięcie poprzednika – fotela WAU, który nie bez przyczyny, zdobył serca użytkowników.

Fotel ergonomiczny WAU 2

WAU 2 posiada jednak jeszcze więcej atutów, które sprawiają, że tak często gości w domach i biurach klientów. Ergonomiczne krzesło biurowe opracowane zostało z myślą o wielogodzinnym siedzeniu przy biurku. Fotel dba o mięśnie, kręgosłup oraz krążenie użytkownika, zapewniając wygodną, zdrową pozycję podczas siedzenia. Innowacyjna oś obrotu między siedziskiem i oparciem gwarantuje naturalne podparcie kręgosłupa dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Ruchome siedzisko pomaga utrzymać nogi w zdrowej pozycji, dbając nie tylko o łydki, ale również stawy skokowe. Wielostopniowa regulacja poszczególnych elementów krzesła z wykorzystaniem innowacyjnych mechanizmów zapadkowych, umożliwia indywidualne ustawienie w miarę potrzeb. Fotel biurowy Unique WAU 2 jest dostępny w kilku wariantach do wyboru: z nowoczesnym siedziskiem i oparciem z elastomeru, który posiada właściwości zbliżone do kauczuku; z siedziskiem i oparciem z przepuszczającej powietrze siatki materiałowej oraz z elementami tapicerowanymi tkaniną BL. Każdy z wariantów dostępny jest w tak wielu atrakcyjnych odcieniach, że jedynym problemem staje się wybór swojego modelu i koloru.

Na drugą część zestawienia foteli wyjątkowych, o unikalnych cechach, zapraszamy tutaj.

Ocena post

Category: Wszystkie wpisyPorównania, rankingi

Tags:

Article by:ErgoExpert