fotel z masażem

Fotel rozkładany relaksacyjny – luksus, który należy się każdemu!

Strefy SPA czy masaże to jedne z wielu sposobów na relaks i odpoczynek. Mają jednak pewną wadę – korzystamy z nich tylko od czasu do czasu. Stoimy na stanowisku, że o wygodę należy dbać na co dzień. I dlatego przybywamy do was z propozycją, która odmieni wasze życie! Fotel rozkładany relaksacyjny wielopozycyjny to król salonu lub eleganckiego gabinetu. To sposób na to, abyś chwilami relaksu mógł cieszyć się każdego dnia, zawsze wtedy, kiedy tego zapragniesz.

Fotel relaksacyjny elektryczny – propozycja dla wymagających

Fotel rozkładany relaksacyjny - Halmar Pulsar Recliner z funkcją masażu i podgrzewania
Halmar Pulsar Recliner
z funkcją masażu i podgrzewania

Odwiedzający od czasu do czasu galerie handlowe kojarzą na pewno fotele masujące, które po wrzuceniu monety serwują przyjemny masaż. Trwa on jednak zaledwie kilka chwil, a atmosfery pełnego przechadzających się ludzi korytarza w galerii handlowej raczej nie da się nazwać sprzyjającą odpoczynkowi. Projektanci wspięli się więc na wyżyny kreatywności, aby każdy miłośnik masażu w spokoju i domowym zaciszu mógł zaznać luksusu w bardziej komfortowych warunkach.

A jeśli wysokie wymagania dotyczą również dziecięcych pokojów, sprawdź nasze ciekawe propozycje. Dlaczego warto wybrać biurka regulowane dla dzieci? Dowiedz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o meblach, które rosną. Zapraszamy do lektury!

Fotel rozkładany z podnóżkiem – sprawdźmy funkcjonalność

Fotel rozkładany relaksacyjny - Halmar Optima Recliner

Prezentowane dziś fotele nieznacznie się od siebie różnią, oferują różne wygodne funkcje, co do zasady, wszystkie jednak mają tę samą rolę – masować, relaksować i zapewnić bezkompromisową wygodę. Funkcja masażu rolkowego, który rozmasuje zmęczone po całym dniu mięśnie i sprawi, że w mig zapomnisz o wszystkich problemach. Podgrzewane elementy siedziska i/lub oparcia, które wesprą działanie masażu i wywołają kojące uczucie wyciszenia. Podnoszony podnóżek, który umożliwia zajęcie pozycji leżącej – zupełnie jak w najlepszym salonie masażu.

Fotel relaksacyjny z pilotem – co jeszcze jest ważne?

Fotel rozkładany relaksacyjny - Halmar Jeff
Halmar Jeff

Fotele wyposażone są w pilota, który zapewnia maksimum komfortu i brak konieczności wykonywania jakichkolwiek ruchów w trakcie masażu. Ponadto, warto zwrócić uwagę na design tych unikalnych mebli. Wszystkie – bez wyjątku – powstały z myślą o pełnym smaku wyposażeniu eleganckich przestrzeni. Masujący fotel świetnie więc będzie wyglądał w przestronnym salonie, ale również ekskluzywnym gabinecie w biurze. Stonowana kolorystyka siedzisk harmonijnie wpisuje się w zróżnicowane aranżacyjnie potrzeby. Fotel relaksacyjny skóra naturalna możesz wybrać z różnych materiałów – skóra, ekoskóra lub wytrzymała tkanina obiciowa.

Meble, które rosną – u nas w najlepszym możliwym wydaniu – Krzesło regulowane dla dzieci – na co zwrócić uwagę? – zbadaj temat i wybierz dobrze.

Fotel rozkładany jednoosobowy – wybierz tylko miejsce!

Fotel relaksacyjny z powodzeniem może zastąpić tradycyjny fotel, stawiany na przykład w strefie telewizyjnej, bez trudu więc znajdziesz dla niego miejsce.

Mała przestrzeń, a duże potrzeby? Mamy na to radę! Rozkładany stół do jadalni idealnie wpisze się w twoje oczekiwania, sprawdź jak go wybrać i na co zwrócić uwagę.

Funkcjonalność i wygoda fotela rozkładanego z podnóżkiem są wprost nie do opisania. Problem pojawia się wtedy, kiedy z wygody fotela chcą skorzystać wszyscy na raz. Nasze fotele niestety są jednoosobowe. Pozostali członkowie rodziny będą więc zmuszeni poczekać na swoją kolej…

Ocena post

Category: Wszystkie wpisyPorady

Tags:

Article by:ErgoExpert