5 idealnych biurek dla nastolatka

Między rodzicami a dziećmi – zwłaszcza w wieku nastoletnim – często dochodzi do starć podczas urządzania pokoju. Tam, gdzie mama widziałaby chętnie układ okresowy pierwiastków, dziecko dostrzega wspaniałe miejsce na plakat z ulubionym raperem. Cóż, trzeba być przygotowanym na drobne konflikty interesów. Warto jednak znaleźć płaszczyznę porozumienia. Może być nią na przykład blat biurka; zwłaszcza wtedy, gdy jest na tyle szeroki, by pomieścić nie tylko podręczniki i atlas, ale też monitor komputera lub laptopa.

Biurko – najważniejszy mebel w pokoju młodzieżowym

Czasy, gdy szło się pograć w piłkę czy po prostu powłóczyć z kolegami, bezpowrotnie minęły i trzeba pogodzić się z tym, że młodzież coraz więcej czasu spędza przy biurku przed komputerem. Do tego oczywiście dochodzi jeszcze odrabianie lekcji. Obecnie mamy ogromny wybór biurek dla dzieci i nastolatków. Wiemy, że zakup odpowiedniego mebla to ważna decyzja i z przyjemnością zaprezentujemy kilka modeli, przy których sami chętnie spędzilibyśmy lwią część naszych szczenięcych lat, gdybyśmy akurat wtedy nie haratali w gałę.

ANAS (Halmar)

Biurko Anas HalmarJedno z naszych ulubionych biurek. Niby biurko dziecięce, ale dzięki regulowanej wysokości blatu będzie rosło wraz z użytkownikiem, co pozwoli uniknąć niepotrzebnych wydatków. Manipulować można również kątem nachylenia, co zmniejsza napięcie karku i odciąża kręgi. Nie bez znaczenia jest również design – minimalistyczne połączenie bieli i sosnowego drewna pasuje zarówno do pokoju dziewczęcego, jak również chłopięcego.

 

 

Mezo B-1 (Halmar)

Jeżeli jakikolwiek mebel ma udowodnić nastolatkowi, że biurko nie musi być Biurko Mezo B1 Halmarnudne, to właśnie ten. Przejrzysta forma, klasyczny kształt i przykuwające wzrok detale sprawią, że każde wnętrze nabierze niezwykle modnego i ponadczasowego charakteru. Model wykonano z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu posłuży przez długie lata.

DEOLI (Mebledla)

Biurko Deoli MebledlaTradycyjne biurko dla niezwykle pilnego ucznia. Trzy obszerne szuflady pomieszczą wszystkie podręczniki, zeszyty, a układ okresowy pierwiastków będzie zawsze pod ręką nawet wtedy, jeżeli na ścianie wisi plakat z raperem. Duża dolna szuflada to również doskonale miejsce na kolekcję gier.

 

OLSEN B (Signal)

Ten model, dzięki połączeniu biurka z regałem, wspaniale sprawdzi się w mniejszychBiurko OlsenB Signal pomieszczeniach, umożliwiając optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Jeżeli urządzamy pokój młodego miłośnika literatury, świetnym pomysłem jest dostawienie np. regałów z tej samej kolekcji.

 

MILAN B1 (Signal)

Biurko MilanB1 SignalNowoczesne biurko w stylu skandynawskim – prostota, komfort i funkcjonalność w jednym. To, co lubimy w całej serii MILAN to fakt, że w otoczeniu tych mebli nawet niewielki bałagan wydaje się celową nonszalancją. Cóż, ciężko o lepszą rekomendację, jeżeli piszemy o pokoju nastolatka…

 

 

 

Każdy młody człowiek, urządzając pokój, chce zamanifestować swoją osobowość. Zadaniem rodzica jest pomóc mu w tym w taki sposób, aby ta niewielka, własna przestrzeń nie tylko akcentowała charakter mieszkańca, ale pozwalała mu na komfortowe jej

Ocena post

Category: Porównania, rankingiWszystkie wpisy

Tags:

Article by:ErgoExpert