Zestawy stołowe – do kuchni, do jadalni

Kupowanie stołu i krzeseł do kuchni czy jadalni to nie lada wyzwanie. Wybór mebli jest ogromny, a dopasowywanie mebli do siebie nie jest wcale proste. Na pewno można zaoszczędzić dużo czasu kupując gotowe zestawy stołowe czyli stoły oraz idealnie dopasowane do nich krzesła.

Wszystko pięknie tylko który zestaw stołowy wybrać?

Przede wszystkim należy dokonać wyboru wielkości stołu, materiału, kolorystyki, ilości krzeseł… trochę tego jest, ale wbrew pozorom proces wyboru można maksymalnie skrócić.

Najważniejszymi czynnikami mającymi wpływ na wybór jest budżet oraz ilość miejsca jakim dysponujemy. Gdy nie mamy go zbyt wiele warto pochylić się nad stołami rozkładanymi. Złożone zabierają mało miejsca – rozłożone potrafią pomieścić naprawdę dużo specjałów i biesiadujących przy nich osób.

Jeśli budżet na to pozwala warto zainwestować w stół z litego drewna. Jego idealnym przykładem jest rozkładany stół ROIS wraz z krzesłami o tej samej nazwie. Tańsze stoły zwykle wyprodukowane są z płyty MDF czyli sprasowanych pod dużym ciśnieniem włókien drzewnych z dodatkami.

Jeśli chodzi o krzesła należy pamiętać, że jeśli w zestawie jest ich mniej niż byśmy chcieli; warto spytać się w sklepie czy istnieje możliwość dokupienia dodatkowych sztuk. Zazwyczaj jest to możliwe, choć same stoły sprzedawane są z optymalną ich ilością.

Zestawy stołowe do jadalni i kuchni

Poniżej przedstawiamy najlepsze zestawy stołowe w naszym sklepie wierząc, że każdy znajdzie wśród nich coś w sam raz dla siebie.

maurycy
Maurycy w 5 różnych odsłonach

Jednymi z najczęściej kupowanych zestawów są te, w których składzie znajduje się stół Maurycy. Wytrzymały, elegancki, funkcjonalny stół dostępny jest w aż 5 wersjach kolorystycznych. Dzięki temu dopasuje się niemalże do każdego pomieszczenia i stylu.

 

Kolejnym hitem w naszym sklepie jest stół Kajetan, który szczególnie dobrze się czuje w jasnych pomieszczeniach, w nowoczesnym lub skandynawskim stylu.

Warte polecenia są również zestawy przedstawione poniżej.

Ksawery + 4x Paweł
Kent + 4x K70C

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdyby wśród powyższych propozycji nie znalazł się ten wymarzony zestaw; jest duża szansa, że znajdziesz go tutaj.

Ocena post

Category: Porównania, rankingiWszystkie wpisy

Tags:

Article by:ErgoExpert