Zorganizuj przestrzeń do pracy w domu.
Home Office w 48h.

Home office meble – domowe biuro w 48h  #zostańwdomu

Sytuacja związana z pandemią zaskoczyła nas wszystkich. Wymusiła wiele zmian w codziennym życiu. Większość z nas objęły zmiany zawodowe. Wiele osób przeszło na tryb pracy zdalnej home office. Obostrzenia dotyczą również dzieci i młodzieży szkolnej, która przeszła na tryb zdalnej nauki. Każdy z nas – bez wyjątku – odczuwa związane z tym problemy, ulegamy napięciu i stresom, a gamingowa rozrywka jest doskonałym sposobem na odreagowanie.

Fotel gamingowy HUZARO FORCE 7.3 WHITE

Dla wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy więc błyskawicznie ofertę, dzięki której dosłownie w kilka chwil przystosujesz pomieszczenia zarówno do pracy, nauki, jak i rozrywki. Pracuj i ucz się w domu – bezpiecznie, efektywnie i komfortowo.

Zaplanuj idealną przestrzeń do pracy i nauki – Twoje Home Office

Biurka. Ergonomiczne biurka, biurka gamingowe i klasyczne biurka – zróżnicowana oferta, wiele dostępnych gabarytów, które umożliwią dostosowanie wyboru do posiadanej przestrzeni i potrzeb. Biurka z szufladami, biurka regulowane dla dzieci i młodzieży, skromne biurka w stylu skandynawskim – każdy znajdzie swój model, który perfekcyjnie wpisze się w potrzeby.
Biurko UNIQUE AMY

Krzesła. Wygodne, ergonomiczne krzesła biurowe w niezwykle bogatej ofercie do wyboru. Małe, duże, z wieloma opcjami regulacji. Znajdziesz u nas krzesła z regulowaną wysokością, poziomem odchylenia oparcia, podłokietnikami. Każde z nich powstało w starannie przemyślanej koncepcji technologicznej z naciskiem na ergonomię, zdrową postawę oraz komfort siedzenia. Wygodne, nowoczesne krzesła młodzieżowe oraz ekstremalnie dopracowane krzesła gamingowe, na których nawet wielogodzinne spędzanie czasu nie zaowocuje zmęczeniem i dyskomfortem.
Fotel ergonomiczny SitPlus ERGON

 

Krzesła i meble do biura domowego

Każdy z nas dysponuje inną przestrzenią i nie istnieje jedno biurko czy krzesło idealne. Każdy z nas poszukuje innych gabarytów i rozwiązań. Nasza oferta przygotowana została z myślą o uniwersalnym dopasowaniu do zróżnicowanych potrzeb. Znajdziesz u nas małe biurka, biurka regulowane i duże biurka do większych gabinetów, podobnie z krzesłami – niewielkie krzesła gabinetowe i znacznie od nich obszerniejsze, regulowane fotele biurowe – zajrzyj i dobierz meble do swoich indywidualnych oczekiwań.

Bambino Grey biurko dziecięce regulowane fundesk

Promocyjne ceny – wyjątkowa oferta

W Ergoexpert przygotowaliśmy szeroką propozycję mebli biurowych z myślą o dynamicznie zmieniających się realiach. Rozumiemy ograniczony budżet i trudną sytuację. Z nami możesz wygodnie pracować z domu i uczyć się, nie wydając kroci na urządzenie ergonomicznego stanowiska pracy. Produkty są objęte promocjami cenowymi. Atrakcyjne rabaty, najniższe ceny!

Tylko meble dostępne od ręki

Mając na uwadze czas, który jest na wagę złota, specjalnie dla Was kierowaliśmy się kluczem wyboru według dostępności. W ofercie znalazły się wyłącznie meble dostępne od ręki. Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówienia – wybierz swoje meble i ciesz się nimi praktycznie od razu.

Zapraszamy!

Ocena post

Category: Wszystkie wpisy

Tags:

Article by:ErgoExpert