Wracamy do szkoły – urządzamy pokój dziecka

Rozpoczynamy nowy rok szkolny, młodzież wraca do szkół i odrabiania lekcji. Pokoje dziecięce przestają być tylko miejscem zabaw i wypoczynku, wraz z młodymi umysłami, muszą przystosować się do nowej rzeczywistości i udźwignąć wiele innych ról. Wygodny pokój musi podołać obowiązkom szkolnym, zapewniać miejsce do zabawy oraz strefę relaksu i wypoczynku.

Dziś prezentujemy nowoczesne biurka dla dzieci oraz wygodne krzesła biurkowe. W miejscu do nauki dzieci spędzają sporo czasu, a odpowiednio dobrane, ergonomiczne meble, pomogą zadbać nie tylko o komfort, ale również zdrowy kręgosłup.

Jakie powinno być biurko młodzieżowe

Biurko Unique Cleo

Biurko młodzieżowe musi uwzględniać wszystkie potrzeby młodego człowieka: mieć wystarczająco dużą ilość szuflad, szafek i schowków, wolną przestrzeń roboczą i wielkością pasować do aktywności dziecka oraz pomieszczenia. W niewielkich pokojach doskonale sprawdza się biurko w stylu skandynawskim, które przy przyjaznej pojemności, ma równocześnie bardzo zgrabne gabaryty. Polecamy nowoczesny model UNIQUE CLEO. To praktyczne biurko posiada blat, w którym ukryto wygodny schowek z cichym domykiem i dwie pojemne szuflady. A jeśli styl skandynawski nie wpisuje się w potrzeby, zawsze sprawdzi się klasyka. Biurko młodzieżowe ELMO – obok przestrzeni roboczej, posiada dwuczęściową szafkę z półkami i wygodną szufladą.

Fotel Unique Rookee

Prezentujemy dziś również prawdziwą gwiazdę pokoju każdego ucznia. Fotel UNIQUE ROOKEE – to nowość, która wpisze się w najbardziej wymagające potrzeby. To wyjątkowy mebel o niezwykłej trwałości i unikalnych walorach użytkowych. Rosnące krzesło posiada wielostopniową regulację wysokości i pasuje dla dzieci od 110 do 160cm wzrostu, co odpowiada mniej więcej wiekowi od 4 do 14 lat. Czy to nie genialne? Tylko jedno krzesło, które rosnąc wraz z dzieckiem, służy mu przez długie lata. Dwa słowa należą się również designowi – regulowany fotel młodzieżowy ma niezwykle nowoczesną formę, styl i jest aż w 18 żywych kolorach do wyboru.

Nasze rekomendacje to oczywiście nie wszystko, co pragniemy zaprezentować. Zapraszamy do naszej oferty – biurka dla młodzieży, młodzieżowe krzesła – ogromny wybór wzorów, modeli i kolorów. Każdy uczeń znajdzie coś dla siebie.

Do zobaczenia w sklepie!

Ocena post

Category: Wszystkie wpisyPorady

Tags:

Article by:ErgoExpert