Wybory na „Presidenta”!
Masz już swój typ
na fotel biurowy?

Trzymając rękę na dynamicznym pulsie zmian politycznych w kraju, postanowiliśmy przeprowadzić własne wybory „presidenckie”. Wytypowaliśmy dwóch niezwykłych kandydatów, pośród których możecie zagłosować na swój typ numer jeden. O czym mowa? To fotel biurowy – ale nie taki całkiem zwyczajny, pierwszy lepszy – każdy z naszych kandydatów otrzymał od swojego producenta dumne miano PRESIDENT w nazwie – a to bardzo poważna obietnica jakości. Przyjrzyjmy się więc naszym prezydentom nieco bliżej i sprawdźmy, co w nich niezwykłego.

Kandydat numer 1 – fotel biurowy Halmar PRESIDENT

Fotel biurowy Halmar PRESIDENT
Fotel Halmar PRESIDENT

Nasz kandydat numer 1 to unikalny mebel. To ergonomiczny fotel biurowy, który daje więcej. Czego możemy oczekiwać? Biurowy fotel posiada wiele opcji regulacji, dzięki którym w pełni dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i sylwetki użytkownika. To regulacja poziomu wysunięcia siedziska, regulacja wysokości oraz dwupłaszczyznowa opcja regulacji podłokietników. Ale to nie wszystko! Fotel biurowy Halmar PRESIDENT posiada unikalny mechanizm Multiblock – pozwala się bujać oraz blokować fotel w wybranej pozycji. Siedzisko jest obrotowe. Co jeszcze oferuje wyborcom nasz pierwszy kandydat? Świetny design – klasyka elegancji, oddychająca siatka na siedzisku i oparciu, tapicerowany zagłówek, miękkie podłokietniki oraz chromowane wykończenie. Dostanie twój głos?
 

Kandydat numer 2 – fotel gabinetowy Signal PRESIDENT z podnóżkiem

Fotel gabinetowy Signal PRESIDENT
Fotel gabinetowy Signal PRESIDENT

O kandydacie numer dwa można mówić w samych superlatywach. Obrotowy fotel biurowy Signal PRESIDENT zyskał swoją honorową nazwę za sprawą nieocenionej wygody, którą zapewnia użytkownikowi. Wysuwany, miękki podnóżek pozwala odpocząć zmęczonym po wielu godzinach siedzenia nogom. Regulowana wysokość fotela, regulowana wysokość siedziska, regulacja odcinka lędźwiowego, mechanizmy TILT oraz Multiblock – to tylko kilka, z najważniejszych atutów tego niezwykłego mebla. Fotel biurowy wpisuje się stylistycznie w najbardziej wyszukane aranżacje wnętrz – klasyka elegancji, ekoskóra oraz tkanina membranowa w ciemnobrązowym odcieniu i kontrastujące, dodające charakteru przeszycia. Czy nasz kandydat numer dwa znajdzie swoich wyborców? Może to właśnie twój kandydat?

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, która z naszych propozycji otrzyma twój głos, zajrzyj do pełnej oferty sklepu i wybierz swój własny – idealny – fotel prezydencki.
 

Ocena post

Category: Wszystkie wpisy

Tags:

Article by:ErgoExpert