Nasz TOP 5 foteli biurowych

Równowaga w przyrodzie musi zostać zachowana. Ostatnio prezentowaliśmy nasze ulubione hamaki, dziś więc bierzemy teczkę, laptopa i z ogrodu przenosimy się do biura. Rozczarowani? Absolutnie niepotrzebnie. Jeżeli uważacie, że meble biurowe są nudne, dziś pokażemy wam kilka foteli, które z całą pewnością sprawią, że zmienicie zdanie. A więc… do pracy, rodacy!

Unique – Ovo

OVO (Unique) 

OVO to model, który nijak nie pasuje do wyobrażenia tradycyjnego fotela obrotowego. Nie dość, że jest niezwykle wygodny i zapewnia użytkownikowi pełen komfort, to jest też po prostu… piękny. Jego unikalna konstrukcja prezentuje się wspaniale zwłaszcza w wersji białej. Dodatkowo jego oparcie wykonane jest z przepuszczającej powietrze siatki, a specjalny mechanizm pozwala na swobodne bujanie się.

 

LIFT LF 10 – Bejot

LIFT LF 10 (Bejot) 

                Hoker i krzesło biurowe w jednym – idealne rozwiązanie w przypadku pracy wymagającej częstych zmian pozycji i swobody ruchu. Dzięki ogromnym możliwościom regulacji pozwala na szybką zmianę pozycji z siedzącej na stojącą. Posiada również mechanizm synchronizacji odchylenia oparcia i siedziska, co czyni go jednym z najwygodniejszych i najbardziej przyjaznych dla zdrowia krzeseł biurowych, z których mieliśmy przyjemność korzystać. Tak, to nie jest pomyłka – była to prawdziwa przyjemność. I – tak – nadal piszemy o pracy. Jeżeli dodamy do tego wszystkiego atrakcyjny design i wiele wariantów kolorystycznych, otrzymamy idealny mebel do biura.

 

WAU – Unique

WAU (Unique) 

                Elegancki fotel biurowy zaprojektowany z myślą o zapracowanych osobach, które spędzają wiele godzin w pozycji siedzącej, czyli w zasadzie prawie dla każdego z nas. Zagłówek, oparcie i siedzisko wykonane są – w zależności od wersji – z siatki lub elastomeru, nie doświadczymy więc uczucia miękkości, jak na przykład w fotelach wypchanych gąbką. To, czego również nie uświadczymy, to ból – w modelu WAU wykorzystane zostały innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że fotel jest w pełni ergonomiczny i wymusza przyjęcie zdrowej pozycji. Odpowiednia konstrukcja mebla umożliwia również delikatne ruchy mięśni, co zapobiega zmęczeniu i problemom z krążeniem.

 

INTRATA – Nowy Styl

INTRATA OPERATIVE 11RB (Nowy Styl) 

Klasyczne biurowe krzesło obrotowe – urzeka minimalizmem, imponuje jakością. Bardzo lubimy całą seria INTRATA, bowiem bogactwo modeli i rozwiązań pozwala na stworzenie spójnej estetycznie przestrzeni i wyposażenie wielu pomieszczeń – bez względu na ich charakter – w tym samym stylu.

 

Mustang – Halmar

MUSTANG (Halmar) 

                Wciąż oczywiście piszemy o pracy, nie możemy sobie jednak odmówić prezentacji tego modelu. Jest to oczywiście wspaniały i niezwykle wygodny fotel biurowy, ale oryginalny design i kolorystyka sprawiają, że kojarzy nam się raczej z przyjemnym wieczorem spędzonym przy ulubionej grze. Faktycznie, jest to model, który dzięki niezwykłej ergonomii polecany jest nie tylko ludziom pracy, ale również graczom. Prawdziwy czarny koń w naszym zestawieniu. Krzesło, na którym godziny spędzone przed monitorem miną… jak z bicza strzelił, niezależnie od tego, czy będzie to osiem godzin pracy czy nocna sesja gamingowa.

 

Ocena post

Category: Wszystkie wpisyPorównania, rankingi

Tags:

Article by:ErgoExpert