Ranking foteli gabinetowych

Każdy osoba pracująca przy biurku doskonale wie, jak ważny jest odpowiednio dopasowany, wygodny fotel do gabinetu. Jest on nie tylko elementem wyposażenia, ale również wpływa na komfort podczas wykonywania obowiązków i pracy przed komputerem. Ergonomiczny fotel to sposób na to, by po całym dniu siedzenia przy biurku nie wstawać z bólem pleców i karku. Obowiązkową opcją jest możliwość regulacji. Oprócz tego dobrze byłoby, gdyby charakteryzował się ciekawym wyglądem, szczególnie jeśli do gabinetu przychodzą klienci lub kontrahenci. Gustowne, a jednocześnie komfortowe podczas użytkowania powinny być również fotele do gabinetu lekarskiego. Jak jednak wybrać jedno krzesło, który spełni wszystkie wspomniane wymagania? Być może pomoże w tym poniższy ranking najlepszych foteli gabinetowych, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę podczas wyboru własnego dobrego fotela do gabinetu.

Wygodny fotel do gabinetu Wau 2 czarny
w tkaninie BL

Ranking foteli gabinetowych - fotel Unique WAU 2 czarny stelaż tkanina BL418
Fotel Unique WAU 2 (czarny stelaż i tkanina)

Ten genialny fotel został stworzony do tego, by ratować zmęczony kręgosłup oraz stawy. Rewelacyjnie sprawdzi się jako krzesło dyrektora lub prezesa. Jego gustowny, a jednocześnie nieprzesadzony wygląd dobrze zaprezentuje się w każdym wnętrzu – zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym. Ten bardzo dobry fotel do gabinetu Wau 2 został skonstruowany tak, by minimalizować ryzyko negatywnego wpływu na stawy i krążenie krwi podczas siedzenia, dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które przy biurku spędzają długie godziny. Posiada regulację oparcia dla kręgów lędźwiowych, a także wysokości zagłówka i oparcia. Gwarantuje podparcie w każdej pozycji odchylenia. Występuje w aż 17 opcjach kolorystycznych. To fotel, z którego każdy będzie zadowolony.
 
 

Nowoczesny fotel gabinetowy Linea

Ranking foteli gabinetowych - fotel gabinetowy Nowy Styl Linea steel04 chrome
Fotel gabinetowy Nowy Styl Linea steel04 chrome

Linea to bardzo wygodny fotel do gabinetu, który aż się prosi, żeby na niego usiąść. Stylowa tapicerka w wybranym kolorze sprawia, że prezentuje się on wyjątkowo. Fotel posiada wszystko to, czego oczekuje się od odpowiedniego krzesła do długiego siedzenia przy biurku – zapewniające komfort podłokietniki, podnośnik oraz samohamowne kółka. Co więcej, dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Linea to także świetne fotele do gabinetu lekarskiego, dzięki którym przyjmowanie pacjentów nie będzie wiązało się z nieprzyjemnym bólem pleców. Zdecydowanie polecamy!
 
 
 
 
 

Bardzo dobry fotel do gabinetu Sonata HRUA 24/7

Ranking foteli gabinetowych - fotel gabinetowy Nowy Styl Sonata HRUA 24/7 steel17 chrome
Fotel gabinetowy Nowy Styl Sonata HRUA 24/7 steel17 chrome

Największą zaletą nowoczesnych foteli gabinetowych Sonata HRUA jest fakt, że są one przystosowane do pracy ciągłej 24/7. Możemy zatem spędzić na nim nawet cały dzień i mieć pewność, że każda chwila będzie wolna od dolegliwości bólowych związanych ze zbyt długim przebywaniem w pozycji siedzącej. Ponadto wygodny fotel do gabinetu Sonata wyposażony jest w mechanizm Multiblock, który umożliwia zablokowanie siedziska oraz oparcia w wybranej przez użytkownika pozycji. Minimalistyczny, prosty design gwarantuje natomiast, że fotel każdemu przypadnie do gustu.
 
 
 
 

Wygodny fotel gabinetowy CHESTER EXTRA

Ranking foteli gabinetowych - fotel gabinetowy Nowy Styl Chester Extra HRU R23P3
Fotel gabinetowy Nowy Styl Chester Extra HRU R23P3

Już sam zachwycający wygląd tego wyjątkowo dobrego fotela do gabinetu Chester sprawia, że od razu chcemy mieć go w swoim biurze. Pikowana tapicerka nadaje mu wytworny charakter i elegancję. Oprócz wyglądu ten fotel ma jednak do zaoferowania o wiele więcej — jest regulowany, ma samohamowne kółka, a także posiada wygodny zagłówek. Jego ergonomiczny kształt powoduje, że nawet ciężka praca staje się naprawdę przyjemna.
 
 
 
 
 
 
 

Nowoczesne fotele gabinetowe HALMAR EDISON

Ranking foteli gabinetowych - fotel gabinetowy Halmar Edison
Fotel gabinetowy Halmar Edison

Ostatnią pozycję w naszym ranking zajmuje nieco tańszy fotel do gabinetu Halmar, który jest świetnym krzesłem do codziennego użytku. Może być spokojnie wykorzystywany jako fotel do gabinetu lekarskiego, gabinetu dyrektora szkoły, prezesa czy kierownika działu. Fotel został wzbogacony o mechanizm TILT, który pozwala na lekkie bujanie się na krześle w celu osiągnięcia najwygodniejszej pozycji. Tapicerka wykonana jest z przyjemnej w dotyku ekoskóry.

Mamy nadzieję, że nasze fotele gabinetowe, ranking i zebrane w nim propozycje, pomogą w podjęciu właściwej decyzji. Nieważne, jakie dokładnie krzesło ostatecznie wybierzemy – należy tutaj pamiętać przede wszystkim o aspektach ergonomicznych. To właśnie odpowiednia konstrukcja fotela sprawi, że jego użytkowanie będzie przyjemne i nieszkodliwe dla zdrowia.
 

Ocena post

Category: Porównania, rankingiWszystkie wpisy

Tags:

Article by:ErgoExpert