zodiak

Przemeblowany horoskop – NOWOŚCI 2018

Koniec roku to czas niezwykle wytężonej pracy dla specjalistów od astrologii. Najwybitniejsi eksperci w tej dziedzinie śledzą uważnie ruchy planet i kreślą skomplikowane wykresy, z których wynika, że sekstyl Saturna do Księżyca powinien zapewnić Pannom zmianę stanu cywilnego, a Strzelcom trafienie szóstki w totolotka.

Ze względu na prawdziwą inwazję przeróżnych horoskopów (chińskich, celtyckich, indiańskich itd.) łatwo się pogubić. Tym bardziej, że często się wzajemnie wykluczają. Dlatego postanowiliśmy przyjść wam z pomocą i opracowaliśmy jedyny słuszny horoskop, który będzie niezawodnym drogowskazem w nadchodzącym roku. Przy okazji poznacie meble, które mają szansę stać się hitami Anno Domini 2018.

Baran (21.03 – 19. 04)

Nie owijajmy w (ba)wełnę – nadchodzący rok będzie dla Baranów wyjątkowo udany. Osoby spod tego znaku są urodzonymi zwycięzcami i dzięki konsekwencji w działaniu osiągną w 2018 roku naprawdę wiele. Możliwy jest awans w pracy lub rozkręcenie dochodowego biznesu. Gwiazdy wskazują, że symbolem ich sukcesu będzie elegancki i komfortowy fotel Baldu Visata Model 817.

Byk (20.04 – 22. 05)

Nowy rok, nowe wyzwania. Byki doskonale to wiedzą, dlatego od razu ostro ruszą z kopyta. Będą tryskały energią i zaraźliwym optymizmem. Inicjatywa wykazywana przez Byki zostanie doceniona przez szefów. Jednym z lepszych pomysłów może okazać się zakup ergonomicznego fotela biurowego Unique SPINNELY 999B, który wyposażony jest w mechanizm samoważący (dostosowuje opór oparcia do wagi użytkownika).

Bliźnięta (23.05 – 21. 06)

Bliźnięta szybko wcielą w życie noworoczne postanowienia i zajmą się realizacją swoich pasji. Dla jednych będą to podróże, dla innych wypoczynek w ogrodzie. Z przyjemnością będą spędzały czas w miłym towarzystwie, korzystając przy tym najchętniej z dwuosobowego fotela hamakowego Globo Royal Chair Green Weatherproof marki Amazonas. Gwiazdy nie mogą się w tej kwestii mylić.

Rak (22.06 – 22.07)

Raki pokażą wszystkim gdzie zimują i rozpoczną rok 2018 od dzielenia się ze światem zdjęciami ze swoich wyjazdów. Poza tym chętnie będą podejmować gości, dlatego niezbędne stanie się zaopatrzenie w elegancką sofę Signal TM-3. Tym razem Raki – zwykle szybko podejmujące decyzje – będą miały problem z wyborem koloru tapicerki, która dostępna jest w blisko dziesięciu odcieniach.

Lew (23.07 – 23.08)

To będzie bardzo dobry rok. Miłość – 10/10, zdrowie – 10/10, kariera – 10/10. Co prawda czasami trzeba będzie pokazać pazury, ale osoby urodzone w tym znaku lwią część czasu spędzą ciesząc się ze swoich, w pełni zasłużonych, sukcesów. Układ planet wskazuje, że lwy salonowe chętnie zainwestują w nowoczesne i solidnie wykonane krzesła z serii Signal WELTON.

Panna (24.08 – 22.09)
https://www.ergoexpert.pl/fotel-gabinetowy-halmar-chrono-czarny-material-biala-ekoskora
Gwiazdy nie stwierdzają jednoznacznie czy Panny zmienią swój stan cywilny, ale jest to dość prawdopodobne. Na pewno nie zabraknie im entuzjazmu i pogodnego nastawienia. Możliwe są egzotyczne podróże. Panny z dzieckiem nie zawsze będą mogły wybrać się na safari, ale za to safari może wybrać się do nich. Wystarczy wybrać fotel hamakowy dla dzieci Hang Mini – ŻYRAFA.

Waga    (23.09 – 22.10)

Wagi powinny zwrócić uwagę na najbliższe otoczenie. Wokół nich znajduje się wiele życzliwych osób, które pomogą im pokonać ewentualne przeciwności losu. Dla Wag waga nie będzie ważna – będą zajadały się łakociami aż miło. Miło też będzie w ich domach, kiedy zdecydują się na wystrój w stylu loftowym i przyjmą pod swój dach nowoczesne krzesła HALS II marki Signal.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dla Skorpionów rok 2018 zapowiada się wyśmienicie. Pojawią się nowe znajomości i zainteresowania. Skorpiony będą otwarte na wszelkie nowinki i ciekawe rozwiązania. Dotyczy to również kwestii związanych z aranżacją domowych wnętrz. Mogą sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i zaopatrzyć się w zestaw hokerów Halmar H-65.

Strzelec (22 11 – 21. 12)

Strzelce zrobią wszystko, żeby ten rok wypadł dla nich celująco. Szczęście będzie im sprzyjać. Sukcesy zawodowe i powodzenie w sprawach sercowych są tylko kwestią czasu. Strzałem w dziesiątkę może okazać się obrotowa pufa Mickey (Profim), która posiada szeroki zakres regulacji (m.in. daje możliwość odchylania się na boki).

Koziorożec (22.12 – 19. 01)

Koziorożce nikomu nie pozwolą zapędzić się w kozi róg. Mają jasno ustalone cele i do nich dążą. W tym roku czeka je sporo pracy, ale nie będzie powodów do narzekania. Szczególnie jeśli zaopatrzą się w obrotowy fotel gabinetowy Halmar CHRONO. Regulowany zagłówek oraz mechanizm TILT umożliwiają pracę w komfortowych warunkach.

Wodnik (20. 01 – 18. 02)

Osoby urodzone w tym znaku chętnie będą spędzać czas na łonie przyrody. Woda to ich żywioł, więc relaks nad jeziorem lub w pobliżu rzeki wydaje się naturalnym wyborem. Oczywiście Wodniki nie powinny non stop siedzieć w szuwarach, dlatego wskazane byłoby zaopatrzenie się w miękki i wygodny fotel hamakowy, np. AHC-11.

Ryby (19.02 – 20.03)

Zamiast odpływać w świat marzeń Ryby powinny twardo stąpać po ziemi. W ich przypadku może to być nie lada wyzwanie, dlatego warto, żeby ułatwiły sobie użycie i poruszały się – przynajmniej w pracy – na kółkach przymocowanych do innowacyjnego fotela WAU marki Unique. Czy osiemnaście dostępnych kolorów sprawi, że Ryby połkną haczyk?

 

 

Ocena post

Category: Wszystkie wpisyInspiracje

Tags:

Article by:ErgoExpert