Ergonomiczne biuro – zadbaj o przestrzeń do pracy (cz. 1)

Biura mają bardzo różne potrzeby funkcjonalne. W zależności od liczby zatrudnionych pracowników, konieczności organizacji osobnych gabinetów czy przestrzeni wspólnej typu open space, trzeba je urządzić tak, żeby wpisywały się w indywidualny charakter wymagań. Przemyślane rozwiązania i odzwierciedlenie realnych oczekiwań w wybranych meblach biurowych poprawia komfort pracy, zwiększa skuteczność podejmowanych decyzji, podnosi wydajność i sprawia, że wszystkim pracuje się przyjemniej. Przedstawiamy topowych producentów i sprawdzone serie mebli biurowych na każde potrzeby.
Wybierz meble biurowe dla siebie.

Gotowe zestawy mebli biurowych

Jeśli tworzenie własnych kompozycji nie jest tym, co lubisz robić najbardziej, z pomocą przychodzi renomowany producent mebli biurowych Svenbox.

Zestaw gabinetowy Svenbox ECHO nr 12

W ofercie znajdują się gotowe zestawy mebli biurowych, dostosowanych do stanowisk i potrzeb miejsca, w którym mają stanąć. Kompleksowe wyposażenie biura managera, zestaw recepcyjny, który będzie dumnie reprezentował firmę przy wejściu, a może stanowiska pracownicze w otwartej przestrzeni wspólnej – można wybierać pośród zestawów, które doskonale harmonizują ze sobą i posiadają wszystkie potrzebne elementy. Producent zadbał o doskonały design i prezencję, świetną jakość i wyjątkowo nowoczesną formę, nie zabrakło również ergonomii i ciekawych rozwiązań funkcjonalnych. Na pewno znajdziesz tu to, czego szukasz!

Ty wiesz najlepiej, więc sam decydujesz

Jeżeli koncepcja aranżacyjna biura jest gotowa, a zestawy nie wpisują się w potrzeby, trzeba samodzielnie wybrać poszczególne elementy wyposażenia. I tu znowu z pomocą przychodzi sprawdzona marka Svenbox. Polska produkcja, genialna jakość i świetny design w bogatej ofercie wzorów i stylów. Ogromna paleta elementów do wyboru sprawia, że meble biurowe z łatwością można dostosować do każdej przestrzeni.

Biurko narożne Svenbox VIK
Biurko narożne Svenbox VIK

Wygodne meble pracownicze – biurka w różnych wymiarach, stylach i kształtach, biurkowe układy dwustanowiskowe, blaty, dostawki oraz przystawki, które zwiększają przestrzeń roboczą – możesz skomponować dokładnie taki zestaw, jakiego potrzebujesz.

Biurka to jednak nie wszystko, co musi się znaleźć w wygodnym biurze. Potrzebna jest również organizacja dokumentów i przyborów biurowych. W ofercie tego samego producenta znajdują się szafki biurowe, różnej wielkości, pojemności i w zróżnicowanym stylu. Są również kontenery biurowe, które uzupełnią przestrzeń, pojemne regały biurowe oraz szereg elementów dodatkowych – nadstawki, półki do klawiatur i wiele innych. A wszystko w dowolnym wybarwieniu i różnych stylach. Pole manewru jest więc ogromne.

Sala konferencyjna szyta na miarę

Wygodna sala konferencyjna to przestrzeń, w której powstają najlepsze pomysły w zespole i która umożliwia spotkania biznesowe z kontrahentami. Musi być urządzona nie tylko elegancko – stanowi wizytówkę firmy, ale także wpisywać się w potrzeby.

Stół konferencyjny Svenbox
Stół konferencyjny Svenbox

Meble biurowe do sal konferencyjnych to głównie stoliki biurowe, stoły konferencyjne, dopasowane do nich krzesła biurowe i ewentualnie szafy na dokumenty – jeśli jest taka potrzeba. Stół konferencyjny rozmiarem musi pasować oczywiście do gabarytów pomieszczenia oraz potrzeb, czyli tego, ilu pracowników czy kontrahentów będzie przy takim stole zasiadać. Nowoczesne stoły konferencyjne są również elementem oferty Svenbox.

Mamy już wygodną przestrzeń biurową – biurka, szafki na dokumenty, gotowe zestawy mebli biurowych, meble do sal konferencyjnych, mamy zatem już niemal wszystko. Brakuje jeszcze tylko komfortowych krzeseł i foteli biurowych. A o nich wszystkiego dowiecie się z kolejnego artykułu.

Ocena post

Category: PoradyWszystkie wpisy

Tags:

Article by:ErgoExpert