Zestaw do leczenia skóry trądzikowej Rio Beauty Q-Acne

Darmowa dostawa
689,00 zł 637,96 zł
Dostępność: 24 H
Gwarancja: 2 lata
Producent: Rio Beauty

Rata już od: miesięcznie

przykładowe zdjęcie produktu

Q-ACNE to zaawansowany zestaw do leczenia skóry trądzikowej. Za pomocą niebieskiego światła usuwa znajdujące się pod skórą i powodujące trądzik bakterie wspomagając oczyszczenie istniejących już zmian trądzikowych i zapobiegając przyszłym. Zabieg trwa tylko kilka minut, jest delikatny i odpowiedni dla wszystkich typów skóry.

Q-ACNE proponuje obecnie potwierdzone w badaniach klinicznych, łatwe w użyciu, zwiększające pewność siebie rozwiązanie dla trądziku na twarzy o łagodnym do umiarkowanego stopniu nasilenia.

3 kroki do oczyszczonej skóry trądzikowej:
Krok 1 Żel do mycia twarzy przed zabiegiem – oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i pozostałości makijażu, a zarazem działa jak łagodny środek złuszczający.
Krok 2 3-minutowy zabieg niebieskim światłem
Krok 3 Krem nawilżający po zabiegu – zapewnia odpowiedni płaszcz hydro-lipidowy
Cechy:
Widocznie oczyszczona skóra w 3 tygodnie*
Krótki czas zabiegu
Łagodny dla skóry
Potwierdzony klinicznie
* Wyniki na podstawie badania klinicznego przeprowadzonego w Wielkiej Brytanii w czasie 12 tygodni wśród osób z łagodnym do umiarkowanego stopniem nasilenia zmian trądzikowych na twarzy.
Jak często należy stosować system Q-Acne?
Zabiegi należy stosować na wszystkie zmienione miejsca przez 3 minuty co drugi dzień. Badania kliniczne wykazały skuteczność leczenia w przypadku stosowania zabiegów z taką właśnie częstotliwością.
Kiedy rezultaty będą widoczne?
Poprawa stanu skóry powinna być widoczna w ciągu 3 tygodni. Zaleca się stosowanie leczenia co drugi dzień przez co najmniej 8 tygodni. Po tym okresie leczeniu należy poddawać przetrwałe lub nowe zmiany.
Czy istnieje ryzyko oparzeń słonecznych lub zachorowania na raka skóry?
Nie. Urządzenie emituje niebieskie światło o bezpiecznej dla skóry długości fali.
Czy mogę stosować krem lub balsam na zmiany trądzikowe, którego używam codziennie?
System Q-Acne należy stosować na czystą i suchą skórę. Między zabiegami pacjenci mogą stosować krem lub balsam na zmiany trądzikowe, którego regularnie używają.Pani Gadżet poleca RIO Q-ACNE jako idealny prezent. Sprawdź filmik z Dzień Dobry TVN