Urządzenie pielęgnacyjne do twarzy Rio Beauty Facial Renew

Darmowa dostawa NEGOCJUJ CENĘ
569,00 zł 462,60 zł
Dostępność: 24 H
Gwarancja: 2 lata
Producent: Rio Beauty

Rata już od: miesięcznie

przykładowe zdjęcie produktu

Urządzenie pielęgnacyjne do twarzy Rio Beauty Facial Renew

Facial Renew™ to oparta na energii przeciwzmarszczkowa i odmładzająca terapia dla twarzy. Urządzenie przekazuje energię (ciepło) skórze uruchamiając naturalne wytwarzanie kolagenu, dzięki czemu poprawia się koloryt, elastyczność i struktura skóry, a także zmniejsza się widoczność zmarszczek. Z wiekiem tkanka łączna (kolagen i elastyna) słabnie i robi się cieńsza, czyniąc skórę luźną i pozbawioną elastyczności, czego efektem są zwiotczała skóra i zmarszczki. Stymulacja wytwarzania kolagenu odwraca ten proces przywracając skórze sprężystość, jędrność i wywołując jej odnowę.

Dzięki zastosowaniu Facial Renew wytwarzaną są białka szoku cieplnego (HSP), które stymulują produkcję kolagenu.

Efekty widoczne są już po miesiącu i stopniowo pogłębiają się podczas pierwszych sześciu miesięcy stosowania. W trakcie pierwszego miesiąca zaleca się codzienne wykonywanie zabiegów, a następnie kurację podtrzymującą z zabiegami dwa razy w tygodniu.

Urządzenie jest przenośne, zasilane akumulatorowe i ładowane poprzez USB.

Użycie:
  • Oczyścić skórę i dobrze ją osuszyć.
  • Na obszar poddawany zabiegowi nałożyć serum nawilżające, preparat nawilżający lub żel.
  • Aby włączyć urządzenie, przytrzymać przycisk WŁ./WYŁ. przez około 3 sekundy. Lampka kontrolna zaświeci się na zielono.
  • Końcówkę zabiegową przyłożyć do skóry i przesuwać stałym kolistym ruchem po obszarze wykonywania zabiegu. Ruch powinien być powolny, a końcówka zabiegowa powinna stale przylegać do skóry. Gdy temperatura skóry osiągnie 42°C, lampka kontrolna zaświeci się na pomarańczowo.
  • Nadal przesuwać urządzenie po obszarze wykonywania zabiegu. Lampka kontrolna zaświeci się na czerwono, gdyte mperatura skóry osiągnie 45°C. W takim wypadku, a także gdy wystąpi uczucie dyskomfortu, należy zwiększyć prędkość ruchu — najlepiej jeśli lampka kontrolna przez cały czas świeci na pomarańczowo.
  • Czas trwania zabiegu na każdym z obszarów powinien wynosić około 3–4 minuty.
  • Po zakończeniu zabiegu przytrzymać przycisk WŁ./WYŁ. przez około 3 sekundy, aby wyłączyć urządzenie.
  • Oczyścić urządzenie wilgotną szmatką i schować.

Po zabiegu obszary, na których wykonywany był zabieg, powinny być ciepłe, a skóra powinna być bardziej napięta i gładka.