PROFIm Stół SENSI S2

- 5% PROMOCJA NEGOCJUJ CENĘ PROMOCJA
Cena promocyjna 903,25 zł 734,35 zł Regular Price 950,79 zł
Dostępność: 15 - 20 dni roboczych
Gwarancja: 5 lat
Producent: Profim

Profim - kółka / stopki ×

Profim - stelaż / nogi ×

Profim - okleiny / drewno ×

Rata już od: miesięcznie

przykładowe zdjęcie produktu

SENSI to krzesło konferencyjne o wysublimowanym, oryginalnym designie. Konstrukcja stelaża wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Może występować w kolorze chrom, chrom satynowany,  czarny lub metalik. Nogi krzesła wyposażone są w przegubowe stopki z tworzywa sztucznego. Siedzisko i oparcie to jednolita konstrukcja kubełka ze sklejki bukowej, lakierowanej lub pokrytej okleiną modyfikowaną. Kolorystyka oklein modyfikowanych została wybrana zgodnie z najnowszymi trendami – Venge, Zebrano i Brzoza pozwalają na urządzenie wnętrza w oryginalnym stylu. W opcji występują podłokietniki, odpowiednio do kubełka z nakładkami ze sklejki lakierowanej lub okleiny modyfikowanej.

Konstrukcja krzesła jest tak zaprojektowana, że umożliwia jego sztaplowanie w ilości do 5 szt. co daje dodatkowe możliwości magazynowania krzeseł. Istnieje również możliwość łączenia krzeseł w rzędy za pomocą metalowego, estetycznego łącznika wysuwanego spod siedziska. Dzięki zastosowanym funkcjom krzesło umożliwia zaaranżowanie go w dowolnej kombinacji, a nowoczesne wybarwienia kubełka nadają mu elegancki i oryginalny wygląd.

Kolekcję krzeseł SENSI uzupełniają stoły w czterech wymiarach, które mogą być sztaplowane. To daje wiele wariantów zaaranżowania przestrzeni biurowej.

Nagrody i wyróżnienia:
  • Finalista ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2010 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.
 

stelaż
       Stelaż wykonany z rury metalowej o przekroju fi 32 mm w czterech wariantach kolorystycznych: czarny lub metalik (malowany proszkowo) oraz chrom błyszczący lub chrom satyna (chromowany). Nogi stołu wyposażone w przegubowe stopki z tworzywa sztucznego. Konstrukcja stelaża wykonana z dużą dbałością, bez widocznych spawów (w technologii TIG). Standardowo stelaż wyposażony w gumowe dystanse umożliwiające sztaplowanie stołów.
blat   Blat:
  • o grubości 18 mm wykonany z płyty wiórowej, obrzeże z ABS w kolorze blatu
  • szkło hartowane (G1)
Wykończenia blatów:
  • laminat HPL w kolorach: biały (LW01), czarny (LW02) i antracyt (LW04)
  • okleina modyfikowana w kolorach: Venge (HMV), Brzoza (HMR), Zebrano (HMZ)
waga netto  
  • S2 – 23,0 kg
  • S2 (G1) - 34,0 kg
waga brutto  
  • S2 – 29,5 kg
  • S2 (G1) -40,5 kg
 sztaplowanie    Konstrukcja stołu umożliwia jego sztaplowanie w ilości do 4 szt.