PROFIm Ławka 5-osobowa KALA 670 L5

- 5% NEGOCJUJ CENĘ PROMOCJA PROMOCJA
Cena promocyjna 3 240,25 zł 2 634,35 zł Regular Price 3 410,79 zł
Dostępność: Produkt na zamówienie - Zapytaj o termin realizacji
Gwarancja: 5 lat
Producent: Profim

Profim - kolory i materiały ×

Profim - stelaż / nogi ×

Profim - nakładki na podłokietnik ×

Profim - pikowanie I ×

Profim - pikowanie II ×

Rata już od: miesięcznie

przykładowe zdjęcie produktu

KALA to rodzina krzeseł konferencyjno–audytoryjnych. Charakterystyczne, cienkie płaszczyzny siedziska i oparcia, finezyjny stelaż delikatnie podkreślający kształt krzesła oraz precyzyjnie wykonane detale, tworzą interesującą, nowoczesną formę modelu. O uniwersalności rodziny decyduje szeroki wybór możliwości konfiguracji poszczególnych modeli. Dostępne są trzy wersje podstawy: krzesło na nogach, na płozie oraz ławka łącząca od dwóch do pięciu siedzisk. Do indywidualnej aranżacji przestrzeni dobierzemy także kolor stelaża oraz tapicerki. Krzesła można sztaplować, co ułatwia ich przechowywanie.

Wyrazista i jednocześnie lekka forma modelu, jak też różnorodność możliwych detali i wykończeń sprawiają, że KALA doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnego biura.

UWAGA!
Zdjęcie poglądowe przedstawia, ławkę z 3 siedziskami (stelaż metalik). Oferowany tu produkt to wersja z 5 siedziskami.

stelaż
Siedziska zamocowane na metalowej belce osadzonej na metalowych nogach. Stelaż w czterech kolorach: chromowany (chrom błyszczący lub chrom satynowany) lub malowany proszkowo w kolorze metalik lub czarny.
Warianty stelaża: ławka 1, 2 i 3, 4 i 5-osobowa lub ławka 1, 2, 3 i 4-osobowa z blatem.
siedziskoSiedzisko krzesła duże i wygodne, w przedniej części posiada łagodnie wyprofilowaną krawędź. Wykonane ze sklejki liściastej, wyłożone pianką wylewaną, tapicerowane skórą lub tkaniną.

oparcieWersje oparcia:
  • oparcie krótkie ze sklejki liściastej, wyłożone pianką PU wykonaną w technologii wtryskowej, tapicerowane – 570
  • oparcie długie ze sklejki liściastej, wyłożone pianką PU wykonaną w technologii wtryskowej, tapicerowane – 670 (oparcie i siedzisko krzesła stanowią integralną całość).
podłokietniki Podłokietniki o poziomej linii przebiegu, mocowane za pomocą chromowanych łączników. Mogą występować z nakładką polipropylenową (PP) lub bez (nakładka w kolorze czarnym).

waga netto
  • L2 - 22,0 kg
  • L3 - 28,0 kg
  • L4 - 34,0 kg
  • L5 - 40,0 kg