PROFIm Krzesło konferencyjne SENSI K2H

- 5% Darmowa dostawa PROMOCJA PROMOCJA NEGOCJUJ CENĘ
Cena promocyjna 744,33 zł 605,15 zł Regular Price 783,51 zł
Dostępność: Produkt na zamówienie - Zapytaj o termin realizacji
Gwarancja: 5 lat
Producent: Profim

Profim - kolory i materiały ×

Profim - podłokietniki ×

Profim - kółka / stopki ×

Profim - stelaż / nogi ×

Profim - okleiny / drewno ×

Profim - pikowanie I ×

Rata już od: miesięcznie

przykładowe zdjęcie produktu

SENSI to krzesło konferencyjne o wysublimowanym, oryginalnym designie. Konstrukcja stelaża wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Może występować w kolorze chrom, chrom satynowany,  czarny lub metalik. Nogi krzesła wyposażone są w przegubowe stopki z tworzywa sztucznego. Siedzisko i oparcie to jednolita konstrukcja kubełka ze sklejki bukowej, lakierowanej lub pokrytej okleiną modyfikowaną. Kolorystyka oklein modyfikowanych została wybrana zgodnie z najnowszymi trendami – Venge, Zebrano i Brzoza pozwalają na urządzenie wnętrza w oryginalnym stylu. W opcji występują podłokietniki, odpowiednio do kubełka z nakładkami ze sklejki lakierowanej lub okleiny modyfikowanej.

Konstrukcja krzesła jest tak zaprojektowana, że umożliwia jego sztaplowanie w ilości do 5 szt. co daje dodatkowe możliwości magazynowania krzeseł. Istnieje również możliwość łączenia krzeseł w rzędy za pomocą metalowego, estetycznego łącznika wysuwanego spod siedziska. Dzięki zastosowanym funkcjom krzesło umożliwia zaaranżowanie go w dowolnej kombinacji, a nowoczesne wybarwienia kubełka nadają mu elegancki i oryginalny wygląd.

Kolekcję krzeseł SENSI uzupełniają stoły w trzech wymiarach, które mogą być sztaplowane. To daje wiele wariantów zaaranżowania przestrzeni biurowej.Nagrody i wyróżnienia:
  • Finalista ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2010 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.
  K2H

wysokość całkowita

875 mm

szerokość całkowita

495 mm

głębokość całkowita

540 mm

wysokość siedziska

480 mm

szerokość siedziska

420 mm

głębokość siedziska

420 mm

           
wysokość podłokietników w modelach z podłokietnikami (2P) - 665 mm
szerokość całkowita w modelach z podłokietnikami (2P) - 575 mm

stelaż
       Stelaż wykonany z rury metalowej o przekroju fi 20 mm, chromowany (chrom błyszczący lub chrom satynowany) oraz malowany proszkowo w kolorach czarny lub metalik. Nogi krzesła wyposażone w przegubowe stopki z tworzywa sztucznego. Konstrukcja stelaża wykonana z dużą dbałością, bez widocznych spawów (w technologii TIG). Standardowo stelaż wyposażony w dystans z tworzywa ułatwiający sztaplowanie.
 
kółka/stopki    Opcja stopki filcowe (za dodatkową opłatą).
 
kubełek   Siedzisko i oparcie wykonane jako jednolita konstrukcja kubełkowa ze sklejki bukowej, lakierowanej lub pokrytej okleiną modyfikowaną/laminatem wysokociśnieniowym HPL. Wersje kubełków:
  • K2H – kubełek ze sklejki z tapicerowaną nakładką na siedzisko,
 podłokietniki    W opcji występują podłokietniki, odpowiednio do kubełka z nakładkami ze sklejki lakierowanej lub okleiny modyfikowanej.

waga brutto  
  • K2H - 10,2 kg
  • K2H 2P - 11,6 kg
sztaplowanie   Konstrukcja krzesła umożliwia jego sztaplowanie w ilości do 5 szt. .W celu ochrony kubełków przed uszkodzeniem w momencie sztaplowania, pod siedziskiem montowane są specjalne podkładki z miękkiego tworzywa sztucznego.
 
dodatkowe   Krzesło posiada możliwość łączenia w rzędy za pomocą metalowego łącznika wysuwanego spod siedziska .
  • Wzornik tkanin Profim   Otwórz plik