PROFIm Krzesło konferencyjne SENSI K1H

- 5% Darmowa dostawa PROMOCJA PROMOCJA NEGOCJUJ CENĘ
Cena promocyjna 536,34 zł 436,05 zł Regular Price 564,57 zł
Dostępność: Produkt na zamówienie - Zapytaj o termin realizacji
Gwarancja: 5 lat
Producent: Profim

Profim - podłokietniki ×

Profim - kółka / stopki ×

Profim - stelaż / nogi ×

Profim - okleiny / drewno ×

Rata już od: miesięcznie

przykładowe zdjęcie produktu

SENSI to krzesło konferencyjne o wysublimowanym, oryginalnym designie. Konstrukcja stelaża wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Może występować w kolorze chrom, chrom satynowany,  czarny lub metalik. Nogi krzesła wyposażone są w przegubowe stopki z tworzywa sztucznego. Siedzisko i oparcie to jednolita konstrukcja kubełka ze sklejki bukowej, lakierowanej lub pokrytej okleiną modyfikowaną. Kolorystyka oklein modyfikowanych została wybrana zgodnie z najnowszymi trendami – Venge, Zebrano i Brzoza pozwalają na urządzenie wnętrza w oryginalnym stylu. W opcji występują podłokietniki, odpowiednio do kubełka z nakładkami ze sklejki lakierowanej lub okleiny modyfikowanej.

Konstrukcja krzesła jest tak zaprojektowana, że umożliwia jego sztaplowanie w ilości do 5 szt. co daje dodatkowe możliwości magazynowania krzeseł. Istnieje również możliwość łączenia krzeseł w rzędy za pomocą metalowego, estetycznego łącznika wysuwanego spod siedziska. Dzięki zastosowanym funkcjom krzesło umożliwia zaaranżowanie go w dowolnej kombinacji, a nowoczesne wybarwienia kubełka nadają mu elegancki i oryginalny wygląd.

Kolekcję krzeseł SENSI uzupełniają stoły w trzech wymiarach, które mogą być sztaplowane. To daje wiele wariantów zaaranżowania przestrzeni biurowej.Nagrody i wyróżnienia:
  • Finalista ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2010 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.
  

K1Hwysokość całkowita 875 mmszerokość całkowita 495 mmgłębokość całkowita 520 mmwysokość siedziska 480 mmszerokość siedziska 420 mmgłębokość siedziska 400 mm           
wysokość podłokietników w modelach z podłokietnikami (2P) - 665 mm
szerokość całkowita w modelach z podłokietnikami (2P) - 575 mm

stelaż
       Stelaż wykonany z rury metalowej o przekroju fi 20 mm, chromowany (chrom błyszczący lub chrom satynowany) oraz malowany proszkowo w kolorach czarny lub metalik. Nogi krzesła wyposażone w przegubowe stopki z tworzywa sztucznego. Konstrukcja stelaża wykonana z dużą dbałością, bez widocznych spawów (w technologii TIG). Standardowo stelaż wyposażony w dystans z tworzywa ułatwiający sztaplowanie (nie występuje w wersji K1CH).
 
kółka/stopki    Opcja stopki filcowe (za dodatkową opłatą).
 
kubełek   Siedzisko i oparcie wykonane jako jednolita konstrukcja kubełkowa ze sklejki bukowej, lakierowanej lub pokrytej okleiną modyfikowaną/laminatem wysokociśnieniowym HPL. Wersje kubełków:
  • K1H – kubełek ze sklejki,
 podłokietniki    W opcji występują podłokietniki, odpowiednio do kubełka z nakładkami ze sklejki lakierowanej lub okleiny modyfikowanej (nie występują w wersji K1CH).

waga brutto  
  • K1H – 9,4 kg
  • K1H 2P – 10,1 kg
sztaplowanie   Konstrukcja krzesła umożliwia jego sztaplowanie w ilości do 5 szt. (nie dotyczy wersji K1CH). W celu ochrony kubełków przed uszkodzeniem w momencie sztaplowania, pod siedziskiem montowane są specjalne podkładki z miękkiego tworzywa sztucznego.
 
dodatkowe   Krzesło posiada możliwość łączenia w rzędy za pomocą metalowego łącznika wysuwanego spod siedziska (nie dotyczy wersji K1CH).
  • Wzornik tkanin Profim   Otwórz plik