Panel podsufitowy okrągły Bejot SELVA SKY SV PSFD12


Uwaga!
Ze względu na sytuację związaną z COVID-19 (w tym narastające ograniczenia dostaw), terminy realizacji zamówień będą indywidualnie potwierdzane przez producenta w oparciu o harmonogram produkcji.

1 362,84 zł 1 108,00 zł
Dostępność: 8-10 tygodni
Gwarancja: 5 lat
Producent: Bejot

Bejot - tapicerka ×

Bejot - wieszaki ×

Rata już od: miesięcznie

Przykładowe zdjęcie produktu.

Panel podsufitowy okrągły Bejot SELVA SKY SV PSFD12

Kolekcja Selva to  odpowiedź na potrzebę większego komfortu pracy poprzez poprawienie warunków akustycznych w przestrzeni biurowej typu open space.
  Dzięki temu Selva to kompletny system pozwalający na kształtowanie akustyki w pomieszczeniu wpływając na redukcję różnych wad akustycznych we wnętrzu. Budowa paneli naściennych oparta na wnikliwych badaniach naukowych pozwoliła osiągnąć najlepszą z możliwych klas pochłaniania dźwięku: klasę A, co korzystanie wpływa na pasywność akustyczną wnętrza i przekłada się na komfort i wydajność pracy.  Pozytywne efekty testów zostały potwierdzone wynikami badań skuteczności pochłanianiu dźwięku zgodnie z normą PN ISO 354:2005 przeprowadzone przez Laboratorium Akustyki Technicznej w Katedrze Mechaniki i Wibroakustyki AGH w Krakowie.
Panele naścienne Selva występują w trzech kształtach: prostokątnym, kwadratowym i okrągłym.  Różne rozmiary paneli, możliwość zamontowania na trzech poziomach oraz  szeroka gama kolorystyczna umożliwia tworzenie ciekawych kompozycji naściennych, które stanowią element dekoracyjny przestrzeni.System akustyczny SELVA tworzą trzy kolekcje o różnym przeznaczeniu:

  • ekrany wolnostojące,
  • panele naścienne
  • oraz podwieszane panele sufitowe

Konstrukcja: Ekran wykonany jest na bazie solidnej drewnianej ramy dodatkowo wzmocnionej płytą oklejoną strukturą włóknistą o wysokich właściwościach akustycznych. Ekrany mogą być wykończone tkaninami (wg próbnika).
Do wyboru są trzy kształty paneli: 

  • prostokątne
  • kwadratowe 
  • okrągłe


Panele montowane są do sufitu za pomocą linek stalowych. Łatwy sposób montażu umożliwia zmiany wysokości zawieszenia paneli w zależności od potrzeb i indywidualnych upodobań.  

Wymiary: fi200x50mm

System montażu:

  • SV WI 4 - Wieszaki krótkie bez regulacji wysokości. Komplet 4 szt. 
  • SV WI 1030 - Wieszaki z haczykiem - regulacja wysokości 100-300 mm. Komplet 4 szt. 
  • SV WI 3060 - Wieszaki z haczykiem - regulacja wysokości 300-600 mm. Komplet 4 szt.