Fotele i krzesła Unique do kawiarni, restauracji i domowego salonu

Meble w lokalach gastronomicznych mają ogromne znaczenie. Tworząc wystrój, kreują atmosferę – przyciągając gości i zapewniają wygodę – kusząc, aby zostać dłużej. Unique krzesła to doskonały wybór dla tych, którzy nie akceptują kompromisów w wyposażeniu wnętrz. Te krzesła do kawiarni zaprojektowane zostały z myślą o połączeniu wszystkich potrzeb klientów. Świetnie wyglądają, ich wysoka jakość sprawdza się w intensywnym użytkowaniu, a nowoczesna forma wpisuje się w wiele aranżacji.

Produkty 29

na stronę

Produkty 29

na stronę

Krzesła Unique, pokochaj wygodę

Klasyczne – proste, kubełkowe, z oparciami pod łokcie lub bez, tapicerowane lub nie – producent zadbał o to, aby każdy z klientów miał wybór. Krzesła restauracyjne Unique spełniają najwyższe kryteria jakościowe. Sprawdzają się w intensywnym użytkowaniu i są przy tym niezwykle wygodne. Mogą służyć gościom jako krzesła do kawiarni, barów, eleganckich restauracji lub domowego salonu. Każde z nich to przemyślana funkcjonalność i wysokiej jakości materiały wykończeniowe.

Fotele Unique, ładnie, ładniej – idealnie

Fotele i krzesła Unique zaprojektowane zostały w nowoczesnych formach. To stosunkowo proste, nieskomplikowane wzornictwo, dzięki któremu meble wpisują się w stylizacje o różnym charakterze. Fotele restauracyjne dostępne są w różnych kolorach i wykończeniach. Każde w równym stopniu stanowi funkcjonalną ozdobę, która dopełni wnętrze elegancją. Wybierz swój zestaw i ciesz się nim w atrakcyjnej cenie.