Hamak ogrodowy Havana

1 087,00 zł 883,74 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: Jeżeli produkt posiada cenę promocyjną, podana kwota to najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją. Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży. Cena dotyczy produktu w wersji podstawowej. 1 087,00 zł 883,74 zł netto
Dostępność: 4 - 10 dni roboczych
Gwarancja: 1 rok
Koszty dostawy (przesyłka
kurierska bez wniesienia):
Ładuję...
Producent: La Siesta

Hamaki - wykończenia ×

Rata już od: miesięcznie

Przykładowe zdjęcie produktu.

Zestaw ogrodowy Havana składający się z bawełnianego rodzinnego hamaka ogrodowego i drewnianego eleganckiego stojaka hamakowego w kolorze oliwkowym.
Hamak wykonany z wysokiej jakości bawełny
Stojak wykonany ze świerkowego drewna klejonego warstwowo.
Drewno jest impregnowane kąpielowo - kolor oliwkowy.
Długość całkowita stelaża to 355 cm.
Szerokość nóg podpierających 104 cm, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.
Wysokość całkowita konstrukcji to 128 cm.
Nośność do 110 kg.

Wymiary:
  • Długość: 355 cm
  • Dopuszczalna waga: 110 kg
  • Szerokość : 104 cm
  • Wysokość: 128 cm

Waga: 22 kg

Sposoby konserwacji:
Konserwacja hamaków zależy przede wszystkim od tego, gdzie ich używamy i z jakiego surowca wykonane są stelaże. Jeśli używamy hamaku w ogrodzie powinniśmy szczególnie o niego dbać, gdyż jest narażony na wiele czynników zewnętrznych takich jak słońce, deszcze, wilgoć, korozja. Powinniśmy zaopatrzyć się w substancje, które chronią surowiec, z którego wykonany jest nasz hamak. Należy także pamiętać o tym, aby zdejmować płótno ze stelażu, gdy już skończymy używać hamak, aby zapobiec na przykład wybarwianiu się materiału od słońca. Jeśli używamy hamaku w domu nie musimy się bardzo angażować w jego konserwację. Wystarczy od czasu do czasu przetrzeć stelaż suchą ściereczką.