Fotel hamakowy KLARA - hamak z funkcją masażu Różne kolory Okazja

- 10% PROMOCJA NEGOCJUJ CENĘ
Cena promocyjna 2 970,00 zł 2 414,63 zł Regular Price 3 300,00 zł
Dostępność: Zapytaj o termin realizacji
Gwarancja: 1 rok
Producent: LIV

LIV kolory ×

Rata już od: miesięcznie

przykładowe zdjęcie produktu

Fotel hamakowy KLARATen niezwykły fotel hamakowy nie tylko wprawia w błogostan przyjemnym kołysaniem. W swoim wnętrzu posiada specjalne, certyfikowane kulki do masażu. Kulki wypełnione są pianką poliuretanową i delikatnie masują ciało podczas wypoczynku.

Materiał, z którego został wykonany jest miły w dotyku i łatwy w konserwacji oraz utrzymania w czystości.

Wykonany w 100% z poliestru (514 g / m2). Dodatkowo materiał powleczony został wysokiej jakości powłoką AQUA CLEAN. Materiał ten można czyścić za pomocą ściereczki i wody z mydłem lub odkurzacza parowego w temperaturze do 40°C. Liny można prać w delikatnym programie 30°C, odwirowując z maksymalną prędkością 800 obrotów w ochronnej tkaninie bawełnianej. Do prania należy używać proszku do prania bez wybielaczy i rozjaśniaczy, nie należy używać środka zmiękczającego. Suszenie: Nie umieszczaj Klary w suszarce bębnowej. Wysusz w suchym i ciepłym otoczeniu.

Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, można je zakupić osobno tutaj.

Specyfikacja techniczna
wymiary materiału:110 x 160 cm
wysokość całkowita/od dołu fotela do uchwytu mocującego/:170 cm
długość drążka:110 cm
dopuszczalne obciążenie:120 kg
waga:8 kg
symbole:Zdobienia Kolumbijskie: plecione nitki osnowy, Zdobienia Kolumbijskie: otwarta pętla na końcu zawieszenia, Czysta, nie pochodząca z recyklingu bawełna, Egzotyczne drewno Cumaru pochodzące z Ameryki Południowej, Wzmocnione Brzegi - Odporność na rozdarcie, Wbudowany bezpieczny system obrotowy, Tkanina wzmocniona dużą gęstością splotu, Certyfikat FSC