Modne szafki i komody Halmar – urządź się wygodnie

Niezwykły design, wspaniała forma i ponadczasowa jakość. Tak w skrócie można opisać ofertę renomowanego producenta, którą chcielibyśmy przedstawić nieco bliżej. Halmar komody wspina się na wyżyny kreatywności, dbając o to, aby każdy prezentowany model trafiał w potrzeby klientów. Nowoczesne, klasyczne, innowacyjne, jednokolorowe lub z ciekawym wzorem. Szafki Halmar to niezwykłe bogactwo stylu, sprawdź sam i urządź się wygodnie!

Produkty 1-48 z 85

Strona
na stronę
  1. Komoda Halmar SMART KM-1
    4 739,00 zł 3 852,85 zł netto
  2. Regał Halmar SMART REG-1
    2 999,00 zł 2 438,21 zł netto
  3. Regał Halmar SMART REG-2
    3 149,00 zł 2 560,16 zł netto

Produkty 1-48 z 85

Strona
na stronę

Szafka Halmar – dokładnie taka, jak chcesz

Każda szafka i komoda Halmar to inna funkcjonalność. Komody z szufladami, szafkami, klasyczne lub asymetryczne, małe i duże – każdy znajdzie coś dla siebie. Komoda Halmar, obok oczywistego spełniania potrzeby uporządkowania rzeczy i możliwości ich schowania, stanowi ozdobę każdego wnętrza. Szafki i komody Halmar to bowiem bardzo ciekawy design, który niezaprzeczalnie stanowi dekorację.

Komody Halmar – funkcjonalna ozdoba

Komody Halmar są bardzo starannie przemyślane pod kątem funkcjonalnym. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, z dopracowanymi systemami szafek i szuflad, które chodzą niezwykle cicho i miękko. To jakość, która nawet po wielu latach spełni najwyższe oczekiwania. Szafki do przedpokoju, salonu lub sypialni, które pozwolą ci uporządkować przestrzeń tak, jak lubisz najbardziej. Zajrzyj do oferty i wybierz gabaryty i wzory, które wpiszą się w twoje indywidualne potrzeby!