Fotele i krzesła bujane, urok klasyki w nowoczesnym wydaniu

Fotele bujane to pełne uroku meble, które do niedawna kojarzyły się z domem ukochanej babci i przywoływały wspomnienia z przeszłości. Ponieważ jednak mebel jest wprost ubóstwiany przez użytkowników, znani producenci wrócili do tej formy i tchnęli w nią drugie życie. Halmar fotel bujany to połączenie nowoczesnej technologii, świetnych materiałów, nowatorskich udogodnień i różnorodnego stylu. Każde krzesło bujane Halmar to zupełnie inne wydanie tej klasycznej, sprawdzonej formy.

Produkty 8

na stronę

Produkty 8

na stronę

Fotele bujane Halmar to nieoceniona wygoda

Krzesła bujane Halmar mają oczywiście gięte stelaże, to dzięki nim możemy się zrelaksować i wyciszyć. Meble mogą być wykonane z tkaniny, technorattanu, wikliny, mogą być tapicerowane – wybór jest bardzo szeroki. Mogą mieć nowoczesną formę minimalistyczną lub klasyczną, ale w znacznie wygodniejszym i bardziej dopracowanym, niż kiedyś, wydaniu. Fotel bujany Halmar to mebel, który w każdym domu przyniesie wiele radości i będzie pięknym uzupełnieniem aranżacji.

Krzesła bujane Halmar wycisz się w najlepszym stylu

Popularna forma to klasyczny fotel bujany – prawie taki sam, jak dawniej. Coś jednak się zmieniło. Klasyczny fotel bujany tego producenta ma bowiem tapicerowane oparcie i siedzisko, a dzięki temu, jest ogromnie wygodny. W ofercie Halmar można również iść designersko w zupełnie innym kierunku, wybierając modele nowoczesne lub krzesła. Krzesło bujane Halmar ma formę typowego, tapicerowanego krzesła, ale w miejscu nóg znajdują się płozy, dzięki którym w tym fotelu oddasz się kojącemu i wyciszającemu bujaniu. Wybierz z bogatej oferty swój model i ciesz się komfortem.