Unique biurka pracownicze – wygoda połączona ze świetnym stylem

Biurka to meble, które znajdują miejsce w domowym zaciszu, ale przede wszystkim, uzupełniają funkcjonalnie przestrzeń biurową. Trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek biuro bez nich. Na uwagę z całą pewnością zasługują biurka pracownicze Unique. To linia produktów, które powstały z miłości do piękna, z nutą nowoczesnego szlifu, a wszystko ubrane zostało w wysoką funkcjonalność i niezaprzeczalną jakość. Producent wykorzystuje materiały z najwyższej półki, zgrabnie łącząc ze sobą różne kolory i struktury. Tak powstają biurka idealne, sprawdź ciekawą ofertę!

Produkty 25

na stronę
 1. Biurko UNIQUE CLEO
  Cena promocyjna 764,00 zł 621,14 zł Regular Price 849,00 zł
 2. Biurko UNIQUE DELLA - styl skandynawski BEZPŁATNA DOSTAWA
  Cena promocyjna 719,00 zł 584,55 zł Regular Price 799,00 zł
 3. Biurko UNIQUE GRACE- styl skandynawski BEZPŁATNA DOSTAWA
  Cena promocyjna 629,00 zł 511,38 zł Regular Price 699,00 zł
 4. Biurko UNIQUE TIVANO
  2 299,00 zł 1 869,11 zł

Produkty 25

na stronę

Meble pracownicze Unique, sposób na modne i wygodne biuro

Biurka pracownicze Unique można wybierać pośród modeli klasycznych, nowoczesnych, w stylu skandynawskim, ale również biurek rozbudowanych, narożnych czy dwustanowiskowych. Pomysłowość projektantów nie ma tu żadnych ograniczeń. Dzięki kreatywnemu podejściu te meble pracownicze bez trudu dopasujesz do swojej przestrzeni biurowej, liczby pracowników i możliwości finansowych. A skoro o kosztach mowa, warto zauważyć, że biurka Unique to oferta bardzo przystępna cenowo!

Meble biurowe Unique – spróbuj znaleźć swój własny styl

Biurka Unique są bardzo dopracowane funkcjonalnie, a ich różnorodność umożliwia indywidualne dopasowanie do potrzeb. Znajdujemy tu biurka bez przestrzeni do chowania – bardzo zgrabne gabarytowo i eleganckie, biurka z szufladami czy szafkami w rozmaitych konfiguracjach. Choć wiodącym stylem jest elegancki minimalizm, te biurka dopasujesz do każdej aranżacji i oczekiwań. Bo wszystkie meble biurowe Unique łączy jedno – świetna jakość i styl, który przyciąga spojrzenia. Sprawdź naszą ofertę na stoły konferencyjne nowy styl oraz nowy styl krzesła. Inni klienci szukali także: krzesła konferencyjne, meble nowoczesne i krzesła komputerowe dla graczy.