Akcesoria biurowe – wieszak Seven firmy Profim

Urządzaj się tak, jak lubisz! Akcesoria Profim są świetnym uzupełnieniem przestrzeni zarówno w domu, jak i w biurze. Nawet jeśli już zadbałeś o umeblowanie, pozostaje jeszcze wiele drobnych akcesoriów, bez których nie obejdzie się żadna przestrzeń, w której przebywają ludzie. To pozornie banalne drobiazgi, które odmienią biurową codzienność. Półki, dostawki, wieszaki Profim i wiele więcej. Sprawdźmy, co ciekawego oferuje nowoczesna marka…

Produkty 2

na stronę
  1. Profim Wieszak SEVEN
    Cena promocyjna 704,61 zł 572,85 zł Regular Price 741,69 zł
  2. PROFIm Wózek transportowy ARIZ
    Cena promocyjna 921,95 zł 749,55 zł Regular Price 970,47 zł

Produkty 2

na stronę

Wieszak stojący – must have w każdym biurze!

Bez czego nie może obejść się żadne biuro? Bez wygodnego i dobrze zorganizowanego miejsca na płaszcze i kurtki. Wieszak stojący Profim to stabilny, wieloramienny wieszak, który zajmuje wyjątkowo niewiele miejsca. Choć bardzo skromny gabarytowo, to równocześnie pozwala bez trudu zorganizować miejsce dla płaszczy i kurtek. Obok przemyślanej funkcjonalności, solidnego wykończenia, producent zadbał również o to, aby każdy wieszak Profim wpisywał się w innowacyjną, elegancką stylistykę.

Zasmakuj nowoczesnych rozwiązań – akcesoria biurowe Profim

Akcesoria Profim to wiele więcej, niż tylko wieszaki. Praktyczny wózek transportowy do krzeseł – dzięki niemu z łatwością przewieziesz stos krzeseł i z łatwością dostarczysz je z punktu A do punktu B. Co niezwykłego jest w tej ofercie? Sprawdzone i przemyślane rozwiązania. Ich nadrzędnym celem jest ułatwienie funkcjonowania w przestrzeni biurowej od A do Z. To dzięki temu nowatorskie koncepcje znajdują odzwierciedlenie w meblach, dodatkach i akcesoriach biurowych, które zaskakują pomysłowością! Sprawdź naszą ofertę na halmar stoliki oraz pufa halmar. Inni klienci szukali także: fotele rozkładane, krzesła do domu i łóżka do sypialni.