Biokominek Globmetal 900x400 czarny strukturalny + GRATIS

NEGOCJUJ CENĘ

Uwaga!
Ze względu na chwilowy brak biopaliwa w ofercie producenta,
prosimy o niewybieranie opcji jego zakupu (Globmetal biopaliwo) przy składaniu zamówienia.

339,00 zł 275,61 zł
Dostępność: do 7 dni roboczych
Gwarancja: 1 rok
Producent: Globmetal

Globmetal dodatki ×

Globmetal biopaliwo ×

Rata już od: miesięcznie

przykładowe zdjęcie produktu

Biokominek Globmetal 900x400 czarny strukturalny + 1 kg kamieni ozdobnych GRATIS !

Biokominek Globmetal to nowoczesny sposób na ciepły, przytulny nastrój w każdym wnętrzu. Biokominki, jakie dostarcza polska firma Globmetal, stanowią przenośne źródło ciepła, będące jednocześnie wyjątkowo efektowną dekoracją przestrzeni, w którą zdecydujemy się wkomponować tego typu biokominek. Jeśli poszukujesz zatem oryginalnego, eleganckiego, a zarazem skutecznego sposobu na nastrojowe ogrzanie wnętrza salonu, pokoju dziennego, jadalni, kuchni, a nawet sypialni - biokominek Globmetal będzie z pewnością najlepszym rozwiązaniem.

Biokominki Globmetal - dekoracyjne ciepło z charakterem

Proponowany biokominek marki Globmetal w kolorze strukturalnej czerni w efektowny sposób odmieni każde wnętrze. W prosty, a zarazem praktyczny sposób wprowadzisz do swojego domu romantyczny, nastrojowy klimat pełen przytulności i ciepła. Biokominek, wykonany wyjątkowo estetycznie z wysokiej jakości materiałów (blacha malowana proszkowo + stal nierdzewna) i z dbałością o każdy detal, stanowi dekorację, która nie potrzebuje już nic więcej.
Biokominek to jednak przede wszystkim rodzaj dekoracyjnego ciepła i jasność, jednak bez iskier i kłopotliwego dymu. Jeśli od zawsze marzyłeś o kominku, ale nie masz możliwości zbudowania prawdziwego komina w swoim domu, biokominek Globmetal to z pewnością rozwiązanie dla Ciebie!

Biokominek w domu, mieszkaniu, na balkonie, tarasie i w ogrodzie

Biokominek firmy Globmetal sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w ogrodzie czy na tarasie. Jego montaż jest bardzo prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy też konkretnych umiejętności. Biokominek jest także bezpieczniejszy i łatwiejszy w utrzymaniu od tradycyjnych kominków.

Moc grzewcza biokominka to 1.6 do 3 kW. Ze względu na długi palnik litr biopaliwa może palić się od 3 do 9 godzin, w zależności od regulacji płomienia. Biokominki nadają się do zabudowy, są świetnym rozwiązaniem dla mieszkań w bloku.
Biokominki są w pełni produktem polskim.
Kolor: czarny strukturalny
Materiał: blacha malowana proszkowo + stal nierdzewna
Wymiary:
  • wysokość - 400 mm
  • długość - 900 mm
  • głębokość - 120 mm
Pojemność zbiornika: 1l

Waga: 10 kg

W cenę wliczony jest zestaw montażowy: listwa montażowa prosta, kołki montażowe, lejek, pojemniki na biopaliwo typu „BP”, rączka do regulacji płomienia.

Opcje do wyboru:
  • Z szybą lub bez szyby
  • Z biopaliwem ( Bioetanol bezzapachowy) lub bez biopaliwa

Istnieje możliwość dokupienia biopaliwa zapachowego.


Uwaga! Biokominek nie służy do ogrzewania pomieszczeń.