Bejot Pufa PENTA PN PO1050 L/R


Uwaga!
Ze względu na sytuację związaną z COVID-19 (w tym narastające ograniczenia dostaw), terminy realizacji zamówień będą indywidualnie potwierdzane przez producenta w oparciu o harmonogram produkcji.

2 809,32 zł 2 284,00 zł
Dostępność: 8-10 tygodni
Gwarancja: 5 lat
Producent: Bejot

Bejot - tapicerka ×

Bejot - warianty konstrukcji ×

Bejot - ślizgi / stopki ×

Bejot - łączniki ×

Bejot - wyposażenie dodatkowe I ×

Bejot - wariant ×

Rata już od: miesięcznie

Przykładowe zdjęcie produktu.

System PENTA
PENTA - już sama nazwa kojarzy się z pięciokątem i właśnie na bazie tego kształtu zaprojektowana została nowa linia modułowych systemów siedzisk. Penta to lekkie puffy w dwóch różnych wymiarach o wyróżniającym się kształcie, które można dowolnie przestawiać i zmieniać ich układ w zależności od potrzeby i aranżacji wnętrza. Uzupełnieniem kolekcji są ścianki tapicerowane tkaniną blezer lub siatką 3D, które pozwalają na wyznaczenie w miejscach publicznych mniejszych stref oddzielających od gwaru i hałasu. Awangardowy kształt Penty doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach publicznych i biurowych typu open space,  hole hoteli, lotniska, centra handlowe, szkoły i biblioteki. Dodatkowym atutem jest możliwość wbudowania w poszczególne modele media portów, pozwalających na podłączenie laptopa.
Pufa PN PO1050 L/R
Siedzisko
W kształcie pięciokąta, tapicerowane tkaniną lub skórą. Konstrukcja skrzyniowa otwarta od dołu umożliwiająca szybki montaż i demontaż ścianek, wzmocniona stelażem z rury stalowej.

Oparcie
Oparcie ma kształt klina zwężającego się ku górze, tapicerowane tkaniną lub skórą.

Stelaż
Stelaż metalowy zakończony nogą talerzową ze stali kwasoodpornej lub malowanej proszkowo.

Wymiary [mm]:
  • wysokość całkowita: 740
  • wysokość do siedziska: 450
  • wysokość oparcia: 290
  • wysokość stopek: 120