Bejot Fotel gabinetowy CEO CO 103


Uwaga!
Ze względu na sytuację związaną z COVID-19 (w tym narastające ograniczenia dostaw), terminy realizacji zamówień będą indywidualnie potwierdzane przez producenta w oparciu o harmonogram produkcji.

7 469,79 zł 6 073,00 zł
Dostępność: 6-8 tygodni
Gwarancja: 5 lat
Koszty dostawy (przesyłka
kurierska bez wniesienia):
Ładuję...
Producent: Bejot

Bejot - kółka / stopki ×

Bejot - tapicerka ×

Bejot - podstawy ×

Bejot - podłokietniki ×

Rata już od: miesięcznie

Przykładowe zdjęcie produktu.

CEO
Silna osobowość, elegancja i perfekcja te cechy zostały wyróżnione przez ekspertów w konkursach wzorniczych labels VIA 2011 oraz label de l’observeur du design. CEO to prestiżowy fotel menedżerski zapewniający ergonomiczne, dynamiczne siedzenie. Regulacja synchro, głębokości podparcia lędźwiowego, a także głębokości siedziska to tylko niektóre z elementów składających się na niezwykłą wygodę siedzenia. Kolekcja CEO obejmuje fotel menadżerski z zagłówkiem CEO 103, wersję pracowniczą bez zagłówka CEO 102, a także wersję konferencyjną CEO 210.
Fotel w wersji 102 i 103 występuje także w wyposażeniu w mechanizm VMS Orthopedic, dzięki czemu zapewniony jest użytkownikowi ruch we wszystkich 3 wymiarach.
CO 103
Siedzisko
Tapicerowane tkaniną lub skórą, wykonane ze sklejki i pianki lanej z zaokrąglonym, opadającym przodem siedziska co ma znaczący wpływ na ergonomię. Siedzisko może być regulowane na głębokość.

Oparcie
Tapicerowane tkaniną lub skórą, wykonane na bazie profilowanej nylonowej formatki z zastosowaniem pianki odlewanej której kształt zapewnia pewne i ergonomiczne podparcie kręgosłupa. W standardzie regulacja głębokości podparcia lędźwiowego.

Zagłówek
Tapicerowany, regulowany góra-dół (zakres 50 mm)

Mechanizm
EF + X – synchro z blokadą oparcia w 5 położeniach z regulacją głębokości siedziska (zakres 60 mm) oraz 5-stopniowym katem pochylenia siedziska w pozycji do pracy z blokadą w 2 położeniach

Dodatkowe regulacje
  • Regulacja wysokości podparcia lędźwiowego
  • Regulacja wysokości zagłówka
Podstawa
  • 22 - krzyżak z polerowanego aluminium
Możliwość zamontowania dwóch opcji kółek:
  • na miękką powierzchnię bez hamulca DEM  lub z hamulcem DEMA
  • na twardą powierzchnię bez hamulca DEMD lub z hamulcem DEMDA
Podłokietniki
  • P54P - podłokietniki regulowane góra dół z nakładką PU (standard)
  • P54D - podłokietniki regulowane góra dół z nakładką drewnianą
  • P54S - nakładka tapicerowana skórą