Amare Blue - Ergonomiczne, regulowane biurko dziecięce FunDesk

Darmowa dostawa NEGOCJUJ CENĘ
1 050,00 zł 853,66 zł
Dostępność: 1 - 4 dni robocze
Gwarancja: 2 lata
Producent: FunDesk

Rata już od: miesięcznie

przykładowe zdjęcie produktu

Amare Blue - Ergonomiczne, regulowane biurko dziecięce


Ergonomiczne biurko FunDesk Amare z rozdzieloną powierzchnią roboczą stworzone z myślą o zapewnieniu bardziej przyjaznych i komfortowych warunków do nauki. Dzięki uchwytowi korbowemu wysokość biurka może być regulowana w sposób ciągły w zależności od wzrostu dziecka. Biurko jest przeznaczone dla dzieci o wzroście od 110 cm. Dla bardziej wygodnej regulacji na nodze biurka umieszczono skalę wzrostu dziecka.

Część blatu może być pochylona do 25˚ i wykorzystywana do malowania, pisania lub czytania, podczas gdy inna część pozostaje nieruchoma i może być wykorzystana jako praktyczna powierzchnia magazynowa i przestrzeń robocza. Szuflada z przedziałami znajdująca się pod blatem ma dużo miejsca na książki i przybory piśmiennicze.Stopki z rolkami zaprojektowane z myślą o drewnianych podłogach ułatwiają przemieszczenie biurka. Dodatkową przestrzeń do przechowania rzeczy mogą zapewnić akcesoria do biurka.

Materiał:
blat: ekologiczny MDF o klasie E1
kolorowe elementy: ABS+PP
stelaż stalowy, biały
Grubość blatu: 25 mm
Wymiary biurka:
- szerokość: 1190 mm
- głębokość: 730 mm
- wysokość: 580-810 mm
Wymiary blatu: 1190x730 mm
Zakres podnoszenia biurka: 580-810 mm
Zakres pochylenia blatu: 0-25°

Dodatki:
- wieszak na plecak
- podparcie łokcia

Zobacz film Odtwórz wideo pokazujący sposób montaż i regulacji zestawu oraz przedstawiający najpopularniejsze akcesoria.